ردیف کردن دندان ها بدون ارتودنسی _ دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

ردیف کردن دندان ها بدون ارتودنسی

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ردیف کردن دندان ها بدون ارتودنسی" by , written on ۱۳۹۳-۱۲-۰۳

ردیف کردن دندان ها بدون ارتودنسی : مراجعه کننده خانمی بیست و هشت ساله که از شکل دندان قدامیش ناراضی بود و بعلت مختصر بودن ایراد ظاهری و علی رغم توصیه دندانپزشک به درمان ارتودسی ، تمایل داشتند سریعا نتیجه درمان مشهود باشد و تمایلی به درمان ارتودنسی نداشت . ردیف کردن دندان ها بدون ارتودنسی با استفاده از کامپوزیت های ویژه درمان های زیبایی که دارای تکنولوژی نانو میباشد و  طی یک جلسه یک ساعته انجام گردید. با توجه به بهداشت عالی مراجعه کننده ، تکنیک انجام درمان و متریال نانو تکنولوژی استفاده شده ،انتظار داریم سالهای طولانی درمانی موفق را شاهد باشیم . نکته مهمی که باید به ان اشاره کنیم این است که ما هیچ وقت نمی توانیم در درمان های خود نگاهی مطلق داشته باشیم و اگر دندانپزشک معاج شما تشخیص دهد که راه درست برای شما ارتودنسی است و  اصلاح به هم ریختگی دندانی بدون ارتودنسی کار غلطی است نباید به اصرار و پافشاری روی آوریم . این موارد در زمان های قابل اجرا است که دندانپزشک معالج شما معتقد به امکان انتخاب برای شما باشد .

ردیف کردن دندان ها بدون ارتودنسی
تاریخ مراجعه :1392/05/15
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

ردیف کردن دندان ها بدون ارتودنسی :

مراجعه کننده خانمی بیست و هشت ساله که از شکل دندان قدامیش ناراضی بود و بعلت مختصر بودن ایراد ظاهری و علی رغم توصیه دندانپزشک به درمان ارتودسی ، تمایل داشتند سریعا نتیجه درمان مشهود باشد و تمایلی به درمان ارتودنسی نداشت . ردیف کردن دندان ها بدون ارتودنسی با استفاده از کامپوزیت های ویژه درمان های زیبایی که دارای تکنولوژی نانو میباشد و  طی یک جلسه یک ساعته انجام گردید. با توجه به بهداشت عالی مراجعه کننده ، تکنیک انجام درمان و متریال نانو تکنولوژی استفاده شده ،انتظار داریم سالهای طولانی درمانی موفق را شاهد باشیم . نکته مهمی که باید به ان اشاره کنیم این است که ما هیچ وقت نمی توانیم در درمان های خود نگاهی مطلق داشته باشیم و اگر دندانپزشک معاج شما تشخیص دهد که راه درست برای شما ارتودنسی است و  اصلاح به هم ریختگی دندانی بدون ارتودنسی کار غلطی است نباید به اصرار و پافشاری روی آوریم . این موارد در زمان های قابل اجرا است که دندانپزشک معالج شما معتقد به امکان انتخاب برای شما باشد .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: مرتب کردن دندان ها

رنگ: A2 الترادنت

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .