روکش سرامیکی و ونیر کامپوزیت | لامینیت دندان

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

روکش سرامیکی و ونیر کامپوزیت

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "روکش سرامیکی و ونیر کامپوزیت" by , written on ۱۳۹۴-۰۷-۰۶

همسانی روکش سرامیکی و ونیر کامپوزیت در یک درمان پیچیده خط لبخند: مراجعه کننده از هموطنان مقیم کانادا بودند که از طریق سایت با مجموعه کارهای دکتر سهرابی آشنا و به کلینیک پرستیژ مراجعه نمودند و از دوروش روکش سرامیکی و کامپوزیت استفاده کرده است. کار تحویل شده به ایشان دارای نکاتی قابل ذکریست که میتواند برای کسانی که مایل هستند طراحی خط لبخند با روکش سرامیکی و ونیر کامپوزیت هستند مفید خواهد بود . در هنگام برداشتن کامپوزیت های قدیمی در دندان های که ترمیم های وسیع و قدیمی دارند ولی در ظاهر کاملا سلامت هستند میتوانیم در معدود مواردی انتظار برداشتن کل دندان را مثل عکس فوق الذکر داشته باشیم. نکته دیگری که در این درمان جالب توجه است لزوم وسواس داشتن در هنگام تععین رنگ است. مراجعه کننده علی رغم دو جلسه مشاوره جهت تعیین رنگ و رضایت کامل از طراحی انجام شده برای لبخندشان به فاصله چند ماه از انجام درمان ابراز تمایل کردند که رنگ کارشان روشن تر گردد که واقعا این کار میسر نبود .

روکش سرامیکی و ونیر کامپوزیت
تاریخ مراجعه :93/07/06
شماره پرونده : 1831
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

همسانی روکش سرامیکی و ونیر کامپوزیت در یک درمان پیچیده خط لبخند:

مراجعه کننده از هموطنان مقیم کانادا بودند که از طریق سایت با مجموعه کارهای دکتر سهرابی آشنا و به کلینیک پرستیژ مراجعه نمودند و از دوروش روکش سرامیکی و کامپوزیت استفاده کرده است. کار تحویل شده به ایشان دارای نکاتی قابل ذکریست که میتواند برای کسانی که مایل هستند طراحی خط لبخند با روکش سرامیکی و ونیر کامپوزیت هستند مفید خواهد بود . در هنگام برداشتن کامپوزیت های قدیمی در دندان های که ترمیم های وسیع و قدیمی دارند ولی در ظاهر کاملا سلامت هستند میتوانیم در معدود مواردی انتظار برداشتن کل دندان را مثل عکس فوق الذکر داشته باشیم. نکته دیگری که در این درمان جالب توجه است لزوم وسواس داشتن در هنگام تععین رنگ است. مراجعه کننده علی رغم دو جلسه مشاوره جهت تعیین رنگ و رضایت کامل از طراحی انجام شده برای لبخندشان به فاصله چند ماه از انجام درمان ابراز تمایل کردند که رنگ کارشان روشن تر گردد که واقعا این کار میسر نبود .

بازگشت به گالریبازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: لمینیت های سرامیکی ونیر کامپوزیت

رنگ: A2 الترادنت

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

دیدگاه (2)
زهره یوسفی۱۳۹۹-۰۷-۲۶پاسخ دادن  
سلام ببخشید b1 روشن تر هست یا a2?
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۹-۰۷-۲۶پاسخ دادن  
سلام خانم یوسفی رنگ بی وان روشن تر است . موفق باشید

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .