خط لبخند l فیسینگ با کامپوزیت l دکتر سهرابی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

فیسینگ با کامپوزیت

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "فیسینگ با کامپوزیت" by , written on ۱۳۹۵-۰۴-۲۵

 فیسینگ با کامپوزیت : فیسینگ با کامپوزیت برای خانمی انجام گرفت که  جهت اصلاح رنگ دندان ها و با هدف ایجاد یک لبخند هالیوودی مراجعه نموده بود . فیسینگ با کامپوزیت طرح درمان پیشنهادی برای ایشان بود . با توجه به این که مراجعه کننده درخواست موکد داشتن که درمان بدون تراش برای ایشان انجام شود و تمایلی به درمان های تهاجمی بر مینای دندان نداشتن ، فیسینگ با کامپوزیت ایده آل بود . بعد از درمان اصرار بر نازک کردن قسمت های از کامپوزیت داشتند و علی رغم توافق اولیه مبنی بر صبر لازم در روزهای اول باعث نمای جزیی غیر درخشنده در بعضی نقاط شدند . کامپوزیتی که روی دندان شما قرار میگیرد قطر بسیار اندکی دارد ولی رنگ سفید دندان آن را برجسته تر از واقعیت نشان می دهد . شما مدت کوتاهی نیاز خواهید داشت تا ببینید دندان هایتان هیچ برجستگی غیر طبیعی ندارد و فقط مقایسه ذهنی شما را به خطا انداخته است . نابر این بهتر است با شکیبایی لازم چند روزی را به حرف پزشک معالجتان صبر پیشه کنید .

فیسینگ با کامپوزیت
تاریخ مراجعه :1395/04/24
شماره پرونده : 1113
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

 فیسینگ با کامپوزیت :

فیسینگ با کامپوزیت برای خانمی انجام گرفت که  جهت اصلاح رنگ دندان ها و با هدف ایجاد یک لبخند هالیوودی مراجعه نموده بود . فیسینگ با کامپوزیت طرح درمان پیشنهادی برای ایشان بود . با توجه به این که مراجعه کننده درخواست موکد داشتن که درمان بدون تراش برای ایشان انجام شود و تمایلی به درمان های تهاجمی بر مینای دندان نداشتن ، فیسینگ با کامپوزیت ایده آل بود . بعد از درمان اصرار بر نازک کردن قسمت های از کامپوزیت داشتند و علی رغم توافق اولیه مبنی بر صبر لازم در روزهای اول باعث نمای جزیی غیر درخشنده در بعضی نقاط شدند . کامپوزیتی که روی دندان شما قرار میگیرد قطر بسیار اندکی دارد ولی رنگ سفید دندان آن را برجسته تر از واقعیت نشان می دهد . شما مدت کوتاهی نیاز خواهید داشت تا ببینید دندان هایتان هیچ برجستگی غیر طبیعی ندارد و فقط مقایسه ذهنی شما را به خطا انداخته است . نابر این بهتر است با شکیبایی لازم چند روزی را به حرف پزشک معالجتان صبر پیشه کنید .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: (ENA (IWS

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .