فیسینگ فک بالا _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

فیسینگ فک بالا

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "فیسینگ فک بالا" by , written on ۱۳۹۴-۰۱-۰۳

فیسینگ فک بالا : مراجعه کننده خانم جوانی حدود بیست و یک ساله میباشد که با توجه به سن کم لامینیت دندان کامپوزیتی بهترین راهکار به علت نتراشیدن دندان ها می باشد. . تمام نکات مربوط به صفحه مشاوره زیبایی را مطالعه و انجام داده بودند. جمله آخری که ایشان گفتند این بود: “این دقیقا همان چیزیست که می خواستم” . به نظر من رضایت نهایی این مراجعه کننده به خاطر موارد زیر بود.  با مقایسه عکس و رنگ های مختلف دقیقا می دانست از لامینیت دندان چه می خواهد.  با ارائه عکس های دیگر و شماره پرونده عکس های موجود در سایت ، خواسته اش را بصورت کامل به درمانگرش منتقل کرد. اگر امکان داشت که تصویر پرتره ایشان را در هنگام لبخند زدن( قبل از درمان لمینیت و بعد از درمان لمینیت ) در اینجا می گذاشتیم تفاوت مشهود کاهش سن بر اثر بازسازی طول دندان ها را به صورت عینی می دیدیم. پینوشت : اصلاح طرح لبخند فرآیند بهبود ظاهر لبخند و داشتن لبخند زیبا از طریق یک یا چند روش زیبایی دندان از قیبل روکش گذاری، باندینگ کامپوزیت، کاشت دندان و سفید کردن دندان است. در اصل، اصلاح طرح لبخند دندان فرآیندی است که انجام آن اختیاری است، در حالی که بازسازی و ترمیم کامل دندان ها فرآیندی است که باید انجام بگیرد.

فیسینگ فک بالا
تاریخ مراجعه :1393/06/30
شماره پرونده : 6694
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

فیسینگ فک بالا :

مراجعه کننده خانم جوانی حدود بیست و یک ساله میباشد که با توجه به سن کم لامینیت دندان کامپوزیتی بهترین راهکار به علت نتراشیدن دندان ها می باشد. . تمام نکات مربوط به صفحه مشاوره زیبایی را مطالعه و انجام داده بودند. جمله آخری که ایشان گفتند این بود: “این دقیقا همان چیزیست که می خواستم” . به نظر من رضایت نهایی این مراجعه کننده به خاطر موارد زیر بود.

  1.  با مقایسه عکس و رنگ های مختلف دقیقا می دانست از لامینیت دندان چه می خواهد.
  2.  با ارائه عکس های دیگر و شماره پرونده عکس های موجود در سایت ، خواسته اش را بصورت کامل به درمانگرش منتقل کرد.

اگر امکان داشت که تصویر پرتره ایشان را در هنگام لبخند زدن( قبل از درمان لمینیت و بعد از درمان لمینیت ) در اینجا می گذاشتیم تفاوت مشهود کاهش سن بر اثر بازسازی طول دندان ها را به صورت عینی می دیدیم.

پینوشت :
اصلاح طرح لبخند فرآیند بهبود ظاهر لبخند و داشتن لبخند زیبا از طریق یک یا چند روش زیبایی دندان از قیبل روکش گذاری، باندینگ کامپوزیت، کاشت دندان و سفید کردن دندان است. در اصل، اصلاح طرح لبخند دندان فرآیندی است که انجام آن اختیاری است، در حالی که بازسازی و ترمیم کامل دندان ها فرآیندی است که باید انجام بگیرد.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: E-bleach M

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت برزیل

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .