فیسینگ و بستن دیاستم _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

فیسینگ و بستن دیاستم

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "فیسینگ و بستن دیاستم" by , written on ۱۳۹۵-۰۱-۰۳

فیسینگ و بستن دیاستم : این عکس مربوط به فیسینگ و بستن دیاستم بصورت همزمان است . فیسینگ و بستن دیاستم در بازسازی خط لبخند یک تفاوت زیاد را در لبخند مراجعه کننده ایجاد میکند . بیمار بصورت بسیار موکدی مایل بود که لایه های کامپوزیت بسیار نازک بوده و رنگ بسیار طبیعی را طلب مینمود . توصیه ما برای ایشان متفاوت بود . حدود یک ماه بعد مادرشان برای درمان فیسینگ مراجعه نمودند و بعد از درمان ونیر کامپوزیت از عمل نکردن به توصیه پزشک پشیمان بود . پیشنهاد ما این است در درمان های زیبایی بیش از حد لازم بر نظرات اولیه خویش پافشاری نکنید. پینوشت : تاریخچه مختصری از فیسینگ دندانی: لامینیت حدود چندین دهه پیش درهالیوود وبرای ستارگان سینما مورد استفاده قرار می گرفت اما چون در آن زمان چسبها ویا به اصطلاح علمی بایندینگ ها هنوز ساخته نشده بودند .آنها را با چسب معمولی روی سطح دندان می چسباندند وبعد از فیلم برداری بر می داشتند نمونه بارز آن دراکولاست که دندان های نیش بلندی داشت وبه همین روش چسباندن می شد ولی استفاده از لامینیت های امروزی به حدود ۲۰سال پیش برمی گردد وبا توجه به این که از آن زمان تا به حال سرامیک ها وچسبها از کیفیت بالاتری برخوردار شده اند کاربرد آن هم گسترش بیشتری پیدا کرده وافراد بسیاری هم از آن برای اصلاح دندانهای خود استفاده می کنند . هدف از فیسینگ دندان: هدف از این درمان سفید کردن دائمی دندان ها ، اصلاح بدشکلی های دندانی و در نهایت ایجاد یک لبخند زیبا با حداکثر سفیدی و درخشندگی دندان ها و تناسب بسیار عالی سایز آنها با لب و گونه مراجعه کننده می باشد . از دیگر موارد درمانی در این حوزه می توان به جایگزین کردن دندان های از دست رفته بدون نیاز به تراش دندان های مجاور و یا انجام عمل جراحی جهت ایمپلنت دندان انجام می شود که در یک جلسه بوده و بیمار بعد از گذشت زمانی کمتر از ۱ ساعت دارای دندان در فضای بی دندانی خویش می شود.

فیسینگ و بستن دیاستم
تاریخ مراجعه :1394/12/18
شماره پرونده : 1106
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

فیسینگ و بستن دیاستم :

این عکس مربوط به فیسینگ و بستن دیاستم بصورت همزمان است . فیسینگ و بستن دیاستم در بازسازی خط لبخند یک تفاوت زیاد را در لبخند مراجعه کننده ایجاد میکند . بیمار بصورت بسیار موکدی مایل بود که لایه های کامپوزیت بسیار نازک بوده و رنگ بسیار طبیعی را طلب مینمود . توصیه ما برای ایشان متفاوت بود . حدود یک ماه بعد مادرشان برای درمان فیسینگ مراجعه نمودند و بعد از درمان ونیر کامپوزیت از عمل نکردن به توصیه پزشک پشیمان بود . پیشنهاد ما این است در درمان های زیبایی بیش از حد لازم بر نظرات اولیه خویش پافشاری نکنید.

پینوشت :
تاریخچه مختصری از فیسینگ دندانی:

لامینیت حدود چندین دهه پیش درهالیوود وبرای ستارگان سینما مورد استفاده قرار می گرفت اما چون در آن زمان چسبها ویا به اصطلاح علمی بایندینگ ها هنوز ساخته نشده بودند .آنها را با چسب معمولی روی سطح دندان می چسباندند وبعد از فیلم برداری بر می داشتند نمونه بارز آن دراکولاست که دندان های نیش بلندی داشت وبه همین روش چسباندن می شد ولی استفاده از لامینیت های امروزی به حدود ۲۰سال پیش برمی گردد وبا توجه به این که از آن زمان تا به حال سرامیک ها وچسبها از کیفیت بالاتری برخوردار شده اند کاربرد آن هم گسترش بیشتری پیدا کرده وافراد بسیاری هم از آن برای اصلاح دندانهای خود استفاده می کنند .

هدف از فیسینگ دندان:

هدف از این درمان سفید کردن دائمی دندان ها ، اصلاح بدشکلی های دندانی و در نهایت ایجاد یک لبخند زیبا با حداکثر سفیدی و درخشندگی دندان ها و تناسب بسیار عالی سایز آنها با لب و گونه مراجعه کننده می باشد .
از دیگر موارد درمانی در این حوزه می توان به جایگزین کردن دندان های از دست رفته بدون نیاز به تراش دندان های مجاور و یا انجام عمل جراحی جهت ایمپلنت دندان انجام می شود که در یک جلسه بوده و بیمار بعد از گذشت زمانی کمتر از ۱ ساعت دارای دندان در فضای بی دندانی خویش می شود.

بازگشت به گالریبازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: فاصله های دندانی ونیر کامپوزیت

رنگ: B1 الترا دنت

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .