فیسینگ 7595 | ونیر کامپوزیت | لامینیت | طرح لبخند

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

فیسینگ ۷۵۹۵

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "فیسینگ ۷۵۹۵" by , written on ۱۳۹۶-۰۶-۱۱

فیسینگ دندان : فیسینگ ۷۵۹۵ مربوط به مراجعه کننده ای است که از طریق سایت با مجموعه ما آشنا شده بودند ، در روز مشاوره حضوری یک برگه A4 از سوالات مختلف به همراه داشتند . اطلاعات کاملی پیرامون فیسینگ دندان و ونیر کامپوزیت و لامینیت ها به همراه داشتند . وسواس و سوالات زیاد نه تنها آزار دهنده نیست بلکه دندانپزشک شما را مطمین می سازد که به خواسته شما اشراف کامل پیدا کرده و نتیجه پایانی با رضایت بالاتری همراه خواهد بود . فیسینگ ۷۵۹۵ یک نمونه کار ترکیبی از دو نوع و رنگ کامپوزیت است .  

فیسینگ ۷۵۹۵
تاریخ مراجعه :1396/06/11
شماره پرونده : 7595
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

فیسینگ دندان :

فیسینگ ۷۵۹۵ مربوط به مراجعه کننده ای است که از طریق سایت با مجموعه ما آشنا شده بودند ، در روز مشاوره حضوری یک برگه A4 از سوالات مختلف به همراه داشتند . اطلاعات کاملی پیرامون فیسینگ دندان و ونیر کامپوزیت و لامینیت ها به همراه داشتند . وسواس و سوالات زیاد نه تنها آزار دهنده نیست بلکه دندانپزشک شما را مطمین می سازد که به خواسته شما اشراف کامل پیدا کرده و نتیجه پایانی با رضایت بالاتری همراه خواهد بود . فیسینگ ۷۵۹۵ یک نمونه کار ترکیبی از دو نوع و رنگ کامپوزیت است .

 

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: OS الترادنت XL Kerr ترکیبی

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

دیدگاه (2)
۱۳۹۷-۰۶-۱۸پاسخ دادن  
سلام و روز به خیر. به خاطر مشکل فک دندان های بالا و پایین من به هم نمی‌رسند (چفت نمی شوند) به جراح مراجعه کردم گفتند یه دوره ۸ -۹ ماهه باید ارتودنسی کنم بعد جراحی فک و دوباره ۸-۹ ارتودنسی. فرآیندش خیلی طولانی است می خواستم بدونم با استفاده از کامپوزیت می‌توان مشکل را بر طرف کرد. به نظرم صاحب عکس پرونده ۷۵۹۵ نیز همین مشکل را داشتند.
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۷-۰۶-۱۸پاسخ دادن  
سلام بزرگوار درمان با کامپوزیت جایگزین درمان جراحی و ارتودنسی نیست ولی در موارد نادری می تواند نمای ظاهری را به میزان کمی اصلاح کند . این موارد نیاز به معاینه دقیق دارد . تندرست باشید .

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .