لامینیت کامپوزیت 7050 _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

لامینیت کامپوزیت 7050

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "لامینیت کامپوزیت 7050" by , written on ۱۳۹۴-۰۸-۰۵

لامینیت کامپوزیت 7050 : مراجعه کننده خانمی حدودا چهل ساله میباشند که بهترین راهکار موجود برای این فرد فیسینگ لامینیت کامپوزیت می باشد.  علت مراجعه ایشان چند مورد کلیدی است. اول از رنگ و فرم دندان هایشان راضی نیستند و دوم این که زاویه لبه دندان ها نسبت به خط افق و خط چشم ( خط فرضی متصل کننده دو مردمک به همدیگر) دارای همسانی نیست . و سوم اینکه لب پایین به تبعیت از شکل دندان ها حالت معکوس به خود گرفته و سن ایشان را بسیار بیشتر القا میکرد . درمان صورت گرفته برای ایشان به وسیله ونیر کامپوزیت مستقیم و استفاده از روش استاد معظم دکتر علی یزدانی انجام شده و رضایت بسیار بالای بیمار از تغییرات در حالت لبخند و رست(استراحت) صورت ، ویژگی خاص این درمان بود. پینوشت : آیا از طرح لبخند خود رضایت ندارید؟ ناراحت نباشید. برای اصلاح طرح لبخند راهکار وجود دارد. شما می توانید سلامتی، ظاهر، و عملکرد دندانهایتان را به بهترین و زیباترین شکل بازیابی کنید . در این فرآیند شما می توانید مشکلات مربوط به طرح لبخند خود را نیز بر طرف کنید و به این ترتیب زندگی شادتر و همراه با اعتماد به نفس بیشتر به خود هدیه دهید. در واقع اهمیت طرح لبخند زیبا افراد به هیچ وجه کمتر از آنچه بیان می شود نیست ، لبخند شما اولین چیزی است که بسیاری از افراد هنگام برخورد با شما به آن توجه می کنند، لبخند شما می تواند تاثیرات ماندگار بر افراد غریبه و دوستانی داشته باشد که در طول روز با آنها ملاقات می کنید و نیز می تواند نقش کلیدی در افزایش اعتماد به نفس و خودباوری شما داشته باشد. یک لبخند زیبا می تواند زندگی اجتماعی شما را ساده تر کند، طرز رفتار شما را بهبود بخشد، و هر گونه احساس عدم امنیت و تشویش را از شما دور کند. بهبود طرح لبخند دندان به عنوان یک سرمایه گذاری که شما بر روی خود انجام می دهید، در عمل یکی از بزرگترین موارد سرمایه گذاری است که شما می توانید در زندگی خود داشته باشید. در بسیاری از مواقع، افراد معمولاً اولویت خود را بر روی مسائل دیگر همچون خرید کالاهای مورد نیاز، ارتقای شغلی، و مسافرت قرار می دهند، اما با چه هزینه ای؟ اگر شما از طرح لبخند خود ناراضی هستید، حتماً نیاز به یک تغییر در خود دارید. تیم فعال کلینیک دندان پزشکی دکتر منتظری می توانند طرح لبخندی برای شما طراحی کنند که ظاهر شما را تغییر می دهد و به این ترتیب کیفیت زندگی شما افزایش پیدا خواهد کرد.

لامینیت کامپوزیت 7050
تاریخ مراجعه :1394/07/17
شماره پرونده : 7050
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

لامینیت کامپوزیت 7050 :

مراجعه کننده خانمی حدودا چهل ساله میباشند که بهترین راهکار موجود برای این فرد فیسینگ لامینیت کامپوزیت می باشد.  علت مراجعه ایشان چند مورد کلیدی است. اول از رنگ و فرم دندان هایشان راضی نیستند و دوم این که زاویه لبه دندان ها نسبت به خط افق و خط چشم ( خط فرضی متصل کننده دو مردمک به همدیگر) دارای همسانی نیست . و سوم اینکه لب پایین به تبعیت از شکل دندان ها حالت معکوس به خود گرفته و سن ایشان را بسیار بیشتر القا میکرد . درمان صورت گرفته برای ایشان به وسیله ونیر کامپوزیت مستقیم و استفاده از روش استاد معظم دکتر علی یزدانی انجام شده و رضایت بسیار بالای بیمار از تغییرات در حالت لبخند و رست(استراحت) صورت ، ویژگی خاص این درمان بود.

پینوشت :

آیا از طرح لبخند خود رضایت ندارید؟

ناراحت نباشید. برای اصلاح طرح لبخند راهکار وجود دارد. شما می توانید سلامتی، ظاهر، و عملکرد دندانهایتان را به بهترین و زیباترین شکل بازیابی کنید . در این فرآیند شما می توانید مشکلات مربوط به طرح لبخند خود را نیز بر طرف کنید و به این ترتیب زندگی شادتر و همراه با اعتماد به نفس بیشتر به خود هدیه دهید. در واقع اهمیت طرح لبخند زیبا افراد به هیچ وجه کمتر از آنچه بیان می شود نیست ، لبخند شما اولین چیزی است که بسیاری از افراد هنگام برخورد با شما به آن توجه می کنند، لبخند شما می تواند تاثیرات ماندگار بر افراد غریبه و دوستانی داشته باشد که در طول روز با آنها ملاقات می کنید و نیز می تواند نقش کلیدی در افزایش اعتماد به نفس و خودباوری شما داشته باشد. یک لبخند زیبا می تواند زندگی اجتماعی شما را ساده تر کند، طرز رفتار شما را بهبود بخشد، و هر گونه احساس عدم امنیت و تشویش را از شما دور کند. بهبود طرح لبخند دندان به عنوان یک سرمایه گذاری که شما بر روی خود انجام می دهید، در عمل یکی از بزرگترین موارد سرمایه گذاری است که شما می توانید در زندگی خود داشته باشید. در بسیاری از مواقع، افراد معمولاً اولویت خود را بر روی مسائل دیگر همچون خرید کالاهای مورد نیاز، ارتقای شغلی، و مسافرت قرار می دهند، اما با چه هزینه ای؟ اگر شما از طرح لبخند خود ناراضی هستید، حتماً نیاز به یک تغییر در خود دارید. تیم فعال کلینیک دندان پزشکی دکتر منتظری می توانند طرح لبخندی برای شما طراحی کنند که ظاهر شما را تغییر می دهد و به این ترتیب کیفیت زندگی شما افزایش پیدا خواهد کرد.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: (ENA (IWS

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .