لمینیت کامپوزیت دو فک 6286 _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

لمینیت کامپوزیت دو فک 6286

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "لمینیت کامپوزیت دو فک 6286" by , written on ۱۳۹۳-۱۲-۰۳

لمینیت کامپوزیت دو فک 6286 این فتو گرافی با همین شماره پرونده قبلا توضیح داده شده است و آن را مجددا در این جا قرار دادم تا یک نکته را به صورت مستند نشان دهم که عزیزانی که مایل هستید از رنگ های بسیار روشن و درخشان در لمینت های دندان های خود استفاده کنید و اصطلاحا لبخند هالیودی را دوست دارید ، در اکثریت موارد لازم است هر دو فکتان با کامپوزیت های مورد نظر تغییر رنگ داده شود و بلیچینگ و چشم پوشی از درمان کامل دو فک ، در نهایت نظر شما را تامین نخواهد کرد. بنابراین در هنگام مشاوره های حضوری حتما نسبت به این نکات هوشیارانه سوال کنید و صادقانه طرح ذهنی خود را با پزشکتان در میان بگذارید . تجربه نشان می دهد که مراجعین زیبایی که رنگ های بسیار روشن را انتخاب میکنند نمی توانند به درمان فک بالا قناعت کنند . پینوشت: نظر دندانپزشکان نسبت به لامینیت امروزه بعید است که دندانپزشکی به عنوان یک درمان لوکس ویا اشتباه نگاه کند .زیرا مراکز علمی دنیا با تمام تحقیقاتی که صورت می دهند چنین دیدگاهی ندارند وبه صورت یک درمان روزمره درآمده است . البته لامینیت نیز یکی از درمان های دندانپزشکی است وهر درمانی جایگاه خود را دارد . مثلاً ایمپلنت نیز همین ویژگی را دارد . البته بدیهی است درمان های زیبایی ویا ایمپلنت نیاز به دانش وتبحر ودیدگاه هنری ودست هنرمندانه دارد وطبعاً به این دلیل همانطور که کار همه نقاشان یا هنرمندان یکسان نیست کار دندانپزشکان مختلف نیز متفاوت خواهد بود ومن اطمینان دارم اکثریت دندانپزشکان کم وبیش دارای چنین ویژگی هایی هستند .ولی ممکن است دندانپزشکی علاقمند نباشد ویکسری از درمان ها را انجام دهد واین اتفاقاً خیلی خوب است زیرا هر فردی باید نسبت به آنچه که توانایی آن را در خود حس می کند عمل کند .

لمینیت کامپوزیت دو فک 6286
تاریخ مراجعه :1392/08/17
شماره پرونده : 6286
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

لمینیت کامپوزیت دو فک 6286

این فتو گرافی با همین شماره پرونده قبلا توضیح داده شده است و آن را مجددا در این جا قرار دادم تا یک نکته را به صورت مستند نشان دهم که عزیزانی که مایل هستید از رنگ های بسیار روشن و درخشان در لمینت های دندان های خود استفاده کنید و اصطلاحا لبخند هالیودی را دوست دارید ، در اکثریت موارد لازم است هر دو فکتان با کامپوزیت های مورد نظر تغییر رنگ داده شود و بلیچینگ و چشم پوشی از درمان کامل دو فک ، در نهایت نظر شما را تامین نخواهد کرد. بنابراین در هنگام مشاوره های حضوری حتما نسبت به این نکات هوشیارانه سوال کنید و صادقانه طرح ذهنی خود را با پزشکتان در میان بگذارید . تجربه نشان می دهد که مراجعین زیبایی که رنگ های بسیار روشن را انتخاب میکنند نمی توانند به درمان فک بالا قناعت کنند .

پینوشت:

نظر دندانپزشکان نسبت به لامینیت
امروزه بعید است که دندانپزشکی به عنوان یک درمان لوکس ویا اشتباه نگاه کند .زیرا مراکز علمی دنیا با تمام تحقیقاتی که صورت می دهند چنین دیدگاهی ندارند وبه صورت یک درمان روزمره درآمده است . البته لامینیت نیز یکی از درمان های دندانپزشکی است وهر درمانی جایگاه خود را دارد . مثلاً ایمپلنت نیز همین ویژگی را دارد .

البته بدیهی است درمان های زیبایی ویا ایمپلنت نیاز به دانش وتبحر ودیدگاه هنری ودست هنرمندانه دارد وطبعاً به این دلیل همانطور که کار همه نقاشان یا هنرمندان یکسان نیست کار دندانپزشکان مختلف نیز متفاوت خواهد بود ومن اطمینان دارم اکثریت دندانپزشکان کم وبیش دارای چنین ویژگی هایی هستند .ولی ممکن است دندانپزشکی علاقمند نباشد ویکسری از درمان ها را انجام دهد واین اتفاقاً خیلی خوب است زیرا هر فردی باید نسبت به آنچه که توانایی آن را در خود حس می کند عمل کند .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: OS الترادنت XL Kerr ترکیبی

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .