لمینیت کامپوزیت دو فک _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

لمینیت کامپوزیت دو فک

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "لمینیت کامپوزیت دو فک" by , written on ۱۳۹۳-۱۲-۰۳

لمینیت کامپوزیت دو فک : مراجعه کننده معقولانه و با توجه رنگ پوست و سن ؛ از تعیین رنگ های خیلی سفید خودداری نمودند و البته دو جلسه مشاوره تعین رنگ هم داشتند . نکته مهم و قابل ارائه در این درمان ، تلاش های نا موفق و ناپایدار قبلی با بلیچینگ برای تغییر در رنگ دندان می باشد و ضمنا لازم گردید که از کاور رنگ نازک ، برای طبیعی تر نشان دادن نمای سپیدی دندان استفاده نماییم . لمینیت کامپوزیت دو فک پینوشت : وجود تناسب ميان رنگ دندان و رنگ پوست بر ظاهر افراد تاثيرگذار خواهد بود . بطوري كه اگر بين آنها تناسبي وجود نداشته باشد باعث مي شود فرد مسن تر به نظر برسد. بنابر اين افرادي كه داراي پوست گندمگون هستند بايد در نظر داشته باشند که رنگ دندان ها در چهره شان ، نسبت به افرادی که دارای رنگ پوست روشنتری هستند روشن تر دیده می شود .

لمینیت کامپوزیت دو فک
تاریخ مراجعه :1393/04/31
شماره پرونده : 6503
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

لمینیت کامپوزیت دو فک :

مراجعه کننده معقولانه و با توجه رنگ پوست و سن ؛ از تعیین رنگ های خیلی سفید خودداری نمودند و البته دو جلسه مشاوره تعین رنگ هم داشتند . نکته مهم و قابل ارائه در این درمان ، تلاش های نا موفق و ناپایدار قبلی با بلیچینگ برای تغییر در رنگ دندان می باشد و ضمنا لازم گردید که از کاور رنگ نازک ، برای طبیعی تر نشان دادن نمای سپیدی دندان استفاده نماییم . لمینیت کامپوزیت دو فک

پینوشت :
وجود تناسب ميان رنگ دندان و رنگ پوست بر ظاهر افراد تاثيرگذار خواهد بود . بطوري كه اگر بين آنها تناسبي وجود نداشته باشد باعث مي شود فرد مسن تر به نظر برسد.

بنابر اين افرادي كه داراي پوست گندمگون هستند بايد در نظر داشته باشند که رنگ دندان ها در چهره شان ، نسبت به افرادی که دارای رنگ پوست روشنتری هستند روشن تر دیده می شود .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: A1 الترادنت

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .