لمینیت کامپوزیت 1530 _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

لمینیت کامپوزیت 1530

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "لمینیت کامپوزیت 1530" by , written on ۱۳۹۴-۰۸-۱۷

لمینیت کامپوزیت 1530 : بازیگران سینما ، هنرمندان ، موزیسین ها ، و …….. اکثر مراجعین این روزها را برای خنده های هالییودی تشکیل میدهند ، لبخند های هالیوودی دارای طیف وسیعی از رنگ هاست و باید با آنالیز و زیبایی شناختی درستی به آن نگاه کنیم . در لمینیت کامپوزیت 1530 ارایه شده رنگی از کارخانه شفوی ژاپن برای مراجعه کننده انتخاب و انجام گردیده است. در نمای نایی درمان انجام شده شاهد یک لبخند بسیار روشن از ایشان هستیم. در این گونه موارد در نظر گرفتن جنسیت و رنگ پوست و سیستم پیرایش صورتی بسیار مهم است. پینوشت : یک دندانپزشک زیبایی باید این اجزاء و روابط بین آنها را بشناسد و به آنها دقت کند. اصلاح طرح لبخند یا طراحی لبخند مجموعه ای از درمانهای زیبایی را در بر می گیرد تا به ایجاد لبخندی زیبا منجر گردد. این درمانها شامل بلیچینگ، لمینیت یا لامینیت، ونیر یا کامپوزیت ونیر، روکش های فول سرامیک و غیره است، تا توسط آنها رنگ، شکل، فرم، موقعیت و سایر موارد را اصلاح کنیم و لبخندی زیبا و جذاب را به بیمار هدیه بدهیم.

لمینیت کامپوزیت 1530
تاریخ مراجعه :1394/08/12
شماره پرونده : 1530
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

لمینیت کامپوزیت 1530 :

بازیگران سینما ، هنرمندان ، موزیسین ها ، و …….. اکثر مراجعین این روزها را برای خنده های هالییودی تشکیل میدهند ، لبخند های هالیوودی دارای طیف وسیعی از رنگ هاست و باید با آنالیز و زیبایی شناختی درستی به آن نگاه کنیم . در لمینیت کامپوزیت 1530 ارایه شده رنگی از کارخانه شفوی ژاپن برای مراجعه کننده انتخاب و انجام گردیده است. در نمای نایی درمان انجام شده شاهد یک لبخند بسیار روشن از ایشان هستیم. در این گونه موارد در نظر گرفتن جنسیت و رنگ پوست و سیستم پیرایش صورتی بسیار مهم است.

پینوشت :
یک دندانپزشک زیبایی باید این اجزاء و روابط بین آنها را بشناسد و به آنها دقت کند. اصلاح طرح لبخند یا طراحی لبخند مجموعه ای از درمانهای زیبایی را در بر می گیرد تا به ایجاد لبخندی زیبا منجر گردد. این درمانها شامل بلیچینگ، لمینیت یا لامینیت، ونیر یا کامپوزیت ونیر، روکش های فول سرامیک و غیره است، تا توسط آنها رنگ، شکل، فرم، موقعیت و سایر موارد را اصلاح کنیم و لبخندی زیبا و جذاب را به بیمار هدیه بدهیم.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: BWشفو

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت ژاپن

دیدگاه (2)
کاوان۱۳۹۶-۱۲-۱۲پاسخ دادن  
سلام وقتتون به خیر. رنگ b1 رنگه طبیعی هستش یا خیلی روشنه؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۶-۱۲-۱۲پاسخ دادن  
سلام بزرگوار رنگ b1 جزو رنگ های طبیعی طبقه بندی می شود رنگ مذکور سفید ترین رنگ در رنج طبیعی هاست .

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .