لمینیت کامپوزیت 6392 _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

لمینیت کامپوزیت 6392

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "لمینیت کامپوزیت 6392" by , written on ۱۳۹۴-۰۷-۱۰

لمینیت کامپوزیت 6392 : خانم مراجعه کننده 28 ساله و حدودا دو سال قبل و از طریق سایت با مجموعه ما آشنا شدند. درمان جراحی لثه جهت زیبا سازی و تقارن  در لثه ها با همکاری خانم دکتر فاطمه صالح متخصص پریودنتولوزی انجام و بیمار تحت درمان لمینیت کامپوزیت 6392  دو فک قرار گرفت . در قسمت نگین های دندانی فتو گرافی وجود دارد که مربوط به همین بیمار است .توصیه ما این است که در صورتی که از درمان های زیبایی طراحی خط لبخند برای رسیدن به یک لبخند برتر استفاده می کنید به فکر نگین های تزینی نباشید. پینوشت : هرچقدر هم كه زیبا باشید دندان‌های نامرتب ، فاصله دار ، زرد و كدر بر زیبایی‌تان غلبه كرده و چهره شما را خسته و مسن نشان می‌دهند . اگر شما هم از دندان‌های تان ناراضی هستید و می‌خواهید مانند هنرپیشگان هالیوود دندان‌های مرواریدی داشته باشید قبل از هر اقدامی این مقاله را بخوانید تا از آسان‌ترین راه زیباسازی دندان‌ها آگاه شوید!

لمینیت کامپوزیت 6392
تاریخ مراجعه :1393/07/28
شماره پرونده : 6392
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

لمینیت کامپوزیت 6392 :

خانم مراجعه کننده 28 ساله و حدودا دو سال قبل و از طریق سایت با مجموعه ما آشنا شدند. درمان جراحی لثه جهت زیبا سازی و تقارن  در لثه ها با همکاری خانم دکتر فاطمه صالح متخصص پریودنتولوزی انجام و بیمار تحت درمان لمینیت کامپوزیت 6392  دو فک قرار گرفت . در قسمت نگین های دندانی فتو گرافی وجود دارد که مربوط به همین بیمار است .توصیه ما این است که در صورتی که از درمان های زیبایی طراحی خط لبخند برای رسیدن به یک لبخند برتر استفاده می کنید به فکر نگین های تزینی نباشید.

پینوشت :

هرچقدر هم كه زیبا باشید دندان‌های نامرتب ، فاصله دار ، زرد و كدر بر زیبایی‌تان غلبه كرده و چهره شما را خسته و مسن نشان می‌دهند . اگر شما هم از دندان‌های تان ناراضی هستید و می‌خواهید مانند هنرپیشگان هالیوود دندان‌های مرواریدی داشته باشید قبل از هر اقدامی این مقاله را بخوانید تا از آسان‌ترین راه زیباسازی دندان‌ها آگاه شوید!

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: (ENA (IWS

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)