لمینیت کامپوزیت 6519 _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

لمینیت کامپوزیت 6519

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "لمینیت کامپوزیت 6519" by , written on ۱۳۹۳-۱۲-۰۴

لمینیت کامپوزیت 6519 : خانم جوانی که از وضعیت لبخند خود راضی نبودند از طریق سایت با مجموعه ما آشنا شدند و قصد لامینیت کامپوزیت فک بالا در راستای افزایش زیبایی را داشتند , شغل ایشان مهمانداری هواپیما بود و با در نظر گرفتن شرایط شغلی درخواست استفاده از کامپوزیت های را داشتند که در عین لبخند زیبا دارای رنگی نسبتا طبیعی باشد. کامپوزیت استفاده شده برای این درمان مربوط به شرکت FGMبرزیل و از دسته کامپوزیت های نانو میباشد . پینوشت : جادوي لبخند لبخند زدن شايد پيچيده ترين تكنيك ارتباطي نباشد، اما لبخند تاثيرگذار و سرايت كننده به ديگران مي تواند تاثير قدرتمندي در ارتباطات شخصي ما داشته باشد. تبسم و خنده ارتباط انساني را استحكام مي بخشد و تاثيري مثبت مي گذارد. درباره تاريخچه لبخند گفته شده است كه انسان اوليه از دندان به عنوان وسيله اي براي حمله به دشمنان استفاده مي كرد و براي نشان دادن دوستي خود به آرامي لب هاي خود را عقب مي كشيد و دندان هاي روي هم خود را نمايان مي كرد تا به اين ترتيب به طرف مقابل بفهماند كه قصد او هر آنچه می خواهد باشد، نيتي دوستانه است. در ملاقات هاي كه برايمان بسيارمهم و سرنوشت ساز است سعي كنيم از پيش خود را براي برخورد و ارتباطي موثر آماده كنيم. براي مثال مراسم خواستگاري، مصاحبه استخدامي و نظاير آن اگر با تمرين و برنامه ريزي مناسب همراه باشد احتمال اثر بخشي ارتباط افزايش خواهد يافت.

لمینیت کامپوزیت 6519
تاریخ مراجعه :1393/02/09
شماره پرونده : 6519
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

لمینیت کامپوزیت 6519 :

خانم جوانی که از وضعیت لبخند خود راضی نبودند از طریق سایت با مجموعه ما آشنا شدند و قصد لامینیت کامپوزیت فک بالا در راستای افزایش زیبایی را داشتند , شغل ایشان مهمانداری هواپیما بود و با در نظر گرفتن شرایط شغلی درخواست استفاده از کامپوزیت های را داشتند که در عین لبخند زیبا دارای رنگی نسبتا طبیعی باشد. کامپوزیت استفاده شده برای این درمان مربوط به شرکت FGMبرزیل و از دسته کامپوزیت های نانو میباشد .

پینوشت :

جادوي لبخند

لبخند زدن شايد پيچيده ترين تكنيك ارتباطي نباشد، اما لبخند تاثيرگذار و سرايت كننده به ديگران مي تواند تاثير قدرتمندي در ارتباطات شخصي ما داشته باشد. تبسم و خنده ارتباط انساني را استحكام مي بخشد و تاثيري مثبت مي گذارد. درباره تاريخچه لبخند گفته شده است كه انسان اوليه از دندان به عنوان وسيله اي براي حمله به دشمنان استفاده مي كرد و براي نشان دادن دوستي خود به آرامي لب هاي خود را عقب مي كشيد و دندان هاي روي هم خود را نمايان مي كرد تا به اين ترتيب به طرف مقابل بفهماند كه قصد او هر آنچه می خواهد باشد، نيتي دوستانه است.

در ملاقات هاي كه برايمان بسيارمهم و سرنوشت ساز است سعي كنيم از پيش خود را براي برخورد و ارتباطي موثر آماده كنيم. براي مثال مراسم خواستگاري، مصاحبه استخدامي و نظاير آن اگر با تمرين و برنامه ريزي مناسب همراه باشد احتمال اثر بخشي ارتباط افزايش خواهد يافت.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: E blich H

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت برزیل

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .