نگین دندان 5000 _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

نگین دندان 5000

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "نگین دندان 5000" by , written on ۱۳۹۳-۱۲-۰۳

نگین دندان 5000 نگین دندان کریستالی رمبو (هفت رنگ) نصب شده بر روی دندان کانین مراجعه کننده بدون کوچکترین تراش بر روی دندان مهمترین مساله در نگهداری نگین بهداشت خوب دهان و دندان است ، زیرا اطراف نگین مكان مناسبی برای تجمع باكتری ها و ایجاد پوسیدگی می باشد. از آنجا كه طلافلز قابل انطباقی با دندان می باشد نگین طلاماندگاری بیشتری نسبت به نگین های كریستالی ساده دارند. با این وجود هر زمان می توان بدون آسیب رساندن به دندان نگین را برداشت.اصولاجایگذاری نگین روی دندان سلیقه ای است ، ولی باید توجه داشت روی دندانی كه پوسیدگی دارد گذاشته نشود. معمولابیشترین دندان كه نگین روی آن كار گذاشته می شود ، دندان ثنایای كناری یا لترال می باشد. در صورت جدا شدن نگین از سطح دندان ، می توان مجددا آن را چسباند. نگین دندان 5000

نگین دندان 5000
تاریخ مراجعه :1392/05/15
شماره پرونده : 5
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

نگین دندان 5000

نگین دندان کریستالی رمبو (هفت رنگ) نصب شده بر روی دندان کانین مراجعه کننده بدون کوچکترین تراش بر روی دندان

مهمترین مساله در نگهداری نگین بهداشت خوب دهان و دندان است ، زیرا اطراف نگین مكان مناسبی برای تجمع باكتری ها و ایجاد پوسیدگی می باشد. از آنجا كه طلافلز قابل انطباقی با دندان می باشد نگین طلاماندگاری بیشتری نسبت به نگین های كریستالی ساده دارند. با این وجود هر زمان می توان بدون آسیب رساندن به دندان نگین را برداشت.اصولاجایگذاری نگین روی دندان سلیقه ای است ، ولی باید توجه داشت روی دندانی كه پوسیدگی دارد گذاشته نشود.

معمولابیشترین دندان كه نگین روی آن كار گذاشته می شود ، دندان ثنایای كناری یا لترال می باشد. در صورت جدا شدن نگین از سطح دندان ، می توان مجددا آن را چسباند.
نگین دندان 5000

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: نگین دندان

رنگ: رمبو

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت اتریش

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .