خط لبخند - زیبایی دندان با اصلاح خط لبخند

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

اصلاح خط لبخند با ونیر کامپوزیت

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "اصلاح خط لبخند با ونیر کامپوزیت" by , written on ۱۳۹۵-۰۲-۱۲

خط لبخند زیبا با ونیر کامپوزیت : خط لبخند تاثییر بسیار مثبتی در زیبایی فرد دارد و باعث می شود زیبایی فرد افزایش یابد. از این رو بسیاری از افراد برای داشتن خط لبخند زیبا به دندان پزشکان زیبایی مراجعه می کنند. دندان پزشکان زیبایی برای اصلاح خط لبخند آنالیز های لازم را روی دندان ها انجام میدهد و طراخی  لبخند زیبا برای دندان های شما شروع می کند. راهکار های بسیاری برای اصلاح خط لبخند وجود دارد که یکی از آن ها لمینیت کامپوزیت یا همان ونیر است. لمینیت کامپوزیت ها دارای مزیتی می باشند که هنگام قرار گیری بر روی دندان ها آسیبی به دندان ها نمی رسانند و در نتیجه دندان ها نیاز به تراش ندارند. البته روش های دیگری برای داشتن لبخند زیبا وجود دارد که به انتخاب دندانپزشک زیبایی تجویز می شود. تصویر زیر نمونه ای از نمونه کار های دکتر سهرابی می باشد. فرد مراجعه کننده در راستای داشتن نامنظمی در دندان ها به دندانپزشکی زیبایی مراجعه می کند تا خظ لبخند زیبایی داشته باشد. پس از انجام اصلاح خط لبخند زیبایی فرد افزایش یافته است. رنگ مورد انتخاب در لمینیت کامپوزیت در طراحی لبخند به عهده مراجعه کننده می باشد و با توجه به نظر دندان پزشک زیبایی و سلیقه فرد بر روی دندان ها قرار می گیرد.

اصلاح خط لبخند با ونیر کامپوزیت
تاریخ مراجعه :1394/12/22
شماره پرونده : 1012
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

خط لبخند زیبا با ونیر کامپوزیت :

خط لبخند تاثییر بسیار مثبتی در زیبایی فرد دارد و باعث می شود زیبایی فرد افزایش یابد. از این رو بسیاری از افراد برای داشتن خط لبخند زیبا به دندان پزشکان زیبایی مراجعه می کنند. دندان پزشکان زیبایی برای اصلاح خط لبخند آنالیز های لازم را روی دندان ها انجام میدهد و طراخی  لبخند زیبا برای دندان های شما شروع می کند. راهکار های بسیاری برای اصلاح خط لبخند وجود دارد که یکی از آن ها لمینیت کامپوزیت یا همان ونیر است. لمینیت کامپوزیت ها دارای مزیتی می باشند که هنگام قرار گیری بر روی دندان ها آسیبی به دندان ها نمی رسانند و در نتیجه دندان ها نیاز به تراش ندارند. البته روش های دیگری برای داشتن لبخند زیبا وجود دارد که به انتخاب دندانپزشک زیبایی تجویز می شود.

تصویر زیر نمونه ای از نمونه کار های دکتر سهرابی می باشد. فرد مراجعه کننده در راستای داشتن نامنظمی در دندان ها به دندانپزشکی زیبایی مراجعه می کند تا خظ لبخند زیبایی داشته باشد. پس از انجام اصلاح خط لبخند زیبایی فرد افزایش یافته است. رنگ مورد انتخاب در لمینیت کامپوزیت در طراحی لبخند به عهده مراجعه کننده می باشد و با توجه به نظر دندان پزشک زیبایی و سلیقه فرد بر روی دندان ها قرار می گیرد.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: B1 شفو

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت ژاپن

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .