درمان همزمان ونیر کامپوزیت و ایمپلنت _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

درمان ونیر کامپوزیت و ایمپلنت

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "درمان ونیر کامپوزیت و ایمپلنت" by , written on ۱۳۹۳-۱۲-۰۴

گزارش ونیر کامپوزیت و ایمپلنت : خانمی که مراجعه نموده اند حدودا 34 ساله و تبعه کویت میباشند و اولین بار حدود 2 ماه پیش برای ونیر کامپوزیت یا همان لمینیت کامپوزیت مراجعه نموده بودند. از طریق سایت با مجموعه ما آشنا شده و بعد از مراجعه و مشاوره درخواست روکش کامل فک بالا را داشتند. طرح درمان پیشنهادی ما به ایشان ونیر کامپوزیت و ایمپلنت نواحی بدون دندانی بود . ونیر کامپوزیت بدون تراش دندان و ایمپلنت در نواحی خالی دندان ها انجام گردید و  با توجه به اصرار بیمار مبنی بر روکش کلیه دندان های فک بالا بخاطر اصلاح طرح لبخند و جایگزینی دندان های از دست رفته ، این درخواست مغایر با اصل حفظ نسوج سالم دندانی بود و  انجام نشد. نکته مهم این درمان در این مطلب است که گاهی طرح درمان درخواستی بیمار متناقض با اصل سلامت و منافع طولانی مدت اوست که مسلما توسط دندانپزشک پذیرفته نخواهد شد. ایشان بعد از بازگشت مجدد به کشور متبوع و بررسی بیشتر طرح درمان های ارائه شده ، در سفر اخیر به کشورمان ، به مطب مراجعه و طرح درمان برایشان اجرا شد.

درمان ونیر کامپوزیت و ایمپلنت
تاریخ مراجعه :1392/11/19
شماره پرونده : 6482
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

گزارش ونیر کامپوزیت و ایمپلنت :

خانمی که مراجعه نموده اند حدودا 34 ساله و تبعه کویت میباشند و اولین بار حدود 2 ماه پیش برای ونیر کامپوزیت یا همان لمینیت کامپوزیت مراجعه نموده بودند. از طریق سایت با مجموعه ما آشنا شده و بعد از مراجعه و مشاوره درخواست روکش کامل فک بالا را داشتند. طرح درمان پیشنهادی ما به ایشان ونیر کامپوزیت و ایمپلنت نواحی بدون دندانی بود . ونیر کامپوزیت بدون تراش دندان و ایمپلنت در نواحی خالی دندان ها انجام گردید و  با توجه به اصرار بیمار مبنی بر روکش کلیه دندان های فک بالا بخاطر اصلاح طرح لبخند و جایگزینی دندان های از دست رفته ، این درخواست مغایر با اصل حفظ نسوج سالم دندانی بود و  انجام نشد. نکته مهم این درمان در این مطلب است که گاهی طرح درمان درخواستی بیمار متناقض با اصل سلامت و منافع طولانی مدت اوست که مسلما توسط دندانپزشک پذیرفته نخواهد شد.
ایشان بعد از بازگشت مجدد به کشور متبوع و بررسی بیشتر طرح درمان های ارائه شده ، در سفر اخیر به کشورمان ، به مطب مراجعه و طرح درمان برایشان اجرا شد.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: XL Kerr

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت ایتالیا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .