ونیر کامپوزیت 1004 _ دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

ونیر کامپوزیت 1004

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ونیر کامپوزیت 1004" by , written on ۱۳۹۴-۰۶-۳۱

اصلاح شکل دندان با ونیر کامپوزیت 1004 : تغییرات کوچک در ناحیه لبخند گاهی یک نتیجه غیر قابل تصور را در پی خواهد داشت . متاسفانه مراجعه کننده ما عازم سفر بود و ما چاره ای نداشتیم تابلافاصله و با لثه فعلی از ایشون عکس بگیریم . دوربین های حرفه ای دندانپزشکی همانگونه که نهایت دقت را در انعکاس زیبایی دارند به همان اندازه ایرادات کار را عیان می کنند. امیدوارم با داشتن عکس فالو آپ در اینده بتوانیم این درمان را کامل تر به نمایش در اوریم. بعد از تغییر در ارتفاع لثه در ” ونیر کامپوزیت 1004 ” چهار دندان قدامی ونیر گردید . درمان های طراحی خط لبخند وقتی به سمت درمان های ” طبیعی ” و تعداد کمتری پیش میروند سختی بیشتری دارند .  

ونیر کامپوزیت 1004
تاریخ مراجعه :1393/10/18
شماره پرونده : 1004
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

اصلاح شکل دندان با ونیر کامپوزیت 1004 :

تغییرات کوچک در ناحیه لبخند گاهی یک نتیجه غیر قابل تصور را در پی خواهد داشت . متاسفانه مراجعه کننده ما عازم سفر بود و ما چاره ای نداشتیم تابلافاصله و با لثه فعلی از ایشون عکس بگیریم . دوربین های حرفه ای دندانپزشکی همانگونه که نهایت دقت را در انعکاس زیبایی دارند به همان اندازه ایرادات کار را عیان می کنند. امیدوارم با داشتن عکس فالو آپ در اینده بتوانیم این درمان را کامل تر به نمایش در اوریم. بعد از تغییر در ارتفاع لثه در ” ونیر کامپوزیت 1004 ” چهار دندان قدامی ونیر گردید . درمان های طراحی خط لبخند وقتی به سمت درمان های ” طبیعی ” و تعداد کمتری پیش میروند سختی بیشتری دارند .

 

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: A2 الترادنت

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .