ونیر کامپوزیت 1007 _ دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

ونیر کامپوزیت 1007

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ونیر کامپوزیت 1007" by , written on ۱۳۹۴-۰۸-۲۸

ونیر کامپوزیت 1007 : آقای مراجعه کننده حدودا شصت و پنج ساله و بعد از تحویل ایمپلنت های خلفی از وضعیت خنده خود ناراضیست . در همان جلسه تحویل ایمپلنت و با توجه به سابقه مثبت و ماندگاری که از ونیر کامپوزیت داشتند درخواست اصلاح خط لبخند را داشتند . در یک جلسه دو ساعته و با کامپوزیت های همرنگ سرامیک استفاده شده در دندان های خلفی ,باز سازی موفقی از خط لبخندشان انجام و با شادمانی غیر قابل توصیفی درمان انجام شده را قدر دانی کردند . مراجعینی که دارای سابقه موفق درمان با ونیر کامپوزیت ها را در نزدیکان خود دارند به سادگی از این شیوه چشم پوشی نخواهند نمود . سایر نمونه های مشابه ونیر کامپوزیت 1007 را در گالری تصاویر ببینید .

ونیر کامپوزیت 1007
تاریخ مراجعه :1394/08/26
شماره پرونده : 1007
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

ونیر کامپوزیت 1007 :

آقای مراجعه کننده حدودا شصت و پنج ساله و بعد از تحویل ایمپلنت های خلفی از وضعیت خنده خود ناراضیست . در همان جلسه تحویل ایمپلنت و با توجه به سابقه مثبت و ماندگاری که از ونیر کامپوزیت داشتند درخواست اصلاح خط لبخند را داشتند . در یک جلسه دو ساعته و با کامپوزیت های همرنگ سرامیک استفاده شده در دندان های خلفی ,باز سازی موفقی از خط لبخندشان انجام و با شادمانی غیر قابل توصیفی درمان انجام شده را قدر دانی کردند . مراجعینی که دارای سابقه موفق درمان با ونیر کامپوزیت ها را در نزدیکان خود دارند به سادگی از این شیوه چشم پوشی نخواهند نمود . سایر نمونه های مشابه ونیر کامپوزیت 1007 را در گالری تصاویر ببینید .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: مرتب کردن دندان ها

رنگ: A3 الترادنت

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .