ونیر کامپوزیت 1019 - دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

ونیر کامپوزیت 1019

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ونیر کامپوزیت 1019" by , written on ۱۳۹۴-۱۰-۲۱

ونیر کامپوزیت 1019 : کمترین میزان تغییر و رسیدن به حداکثر نتیجه استراژی هر درمانگر ماهریست ولی بعضی وقت ها محدودیت های مالی و یا زمانی و یا برخورد با روکش های “خاص” و یا مشکلات لثه ، مجبوریم از قسمت های از درمان صرف نظر کنیم و به حداقل ها بسنده کنیم . در درمان های ونیر کامپوزیت دندان های قدامی دو فک تکیه بر شش دندان بالا و شش دندان پایین کمی ما را از ایده آی یک لبخند زیبا و لبخند برتر دور خواهد کرد . برای مشاهده نمونه های مشابه پرونده ونیر کامپوزیت 1019 به گالری تصاویر بروید . ونیر کامپوزیت قدرت بالای در ایجاد لبخند زیبا دارد و در صورت انجام درست و نگهداری مناسب طول عمر بسیار بالای دارد .  

ونیر کامپوزیت 1019
تاریخ مراجعه :1394/11/09
شماره پرونده : 1019
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

ونیر کامپوزیت 1019 :

کمترین میزان تغییر و رسیدن به حداکثر نتیجه استراژی هر درمانگر ماهریست ولی بعضی وقت ها محدودیت های مالی و یا زمانی و یا برخورد با روکش های “خاص” و یا مشکلات لثه ، مجبوریم از قسمت های از درمان صرف نظر کنیم و به حداقل ها بسنده کنیم . در درمان های ونیر کامپوزیت دندان های قدامی دو فک تکیه بر شش دندان بالا و شش دندان پایین کمی ما را از ایده آی یک لبخند زیبا و لبخند برتر دور خواهد کرد . برای مشاهده نمونه های مشابه پرونده ونیر کامپوزیت 1019 به گالری تصاویر بروید . ونیر کامپوزیت قدرت بالای در ایجاد لبخند زیبا دارد و در صورت انجام درست و نگهداری مناسب طول عمر بسیار بالای دارد .

 

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: مرتب کردن دندان ها

رنگ: BL-L ایویکولار

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .