ونیر کامپوزیت 11 _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

ونیر کامپوزیت 11

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ونیر کامپوزیت 11" by , written on ۱۳۹۳-۱۲-۰۳

ونیر کامپوزیت 11 مراجعه کننده خانمی بیست و پنج ساله میباشد که با هدف تغییر رنگ وشکل دندان ها ی قدامی مراجعه نمود بعد از تعیین رنگ متناسب سن و درخواست ایشان ، دو فک تا نواحی که در هنگام لبخند دیده میگردید تحت درمان ونیر کامپوزیت زیبایی قرار گرفت. این درمان برای همکاری در کلینیک زیبایی گلبرگ انجام گردید. پینوشت ونیر کامپوزیت 11 اصلاح بدشکلی دندان‌ها در این زمینه هم باید مشکلات قبلی مورد بررسی قرار گیرد تا از میزان فضای موجود و مورد نیاز برای اصلاح دندان و میزان تراش لازم برای ردیف کردن دندان‌های چرخیده و بیرون زده آگاهی پیدا کرد. در بسیاری موارد، نیاز به قالب گیری اولیه و مطالعه مدل گچی دندانی وجود دارد. با این حال اگر فقط یک یا تعداد محدودی از دندان‌ها مبتلا باشند با کارهای زیبایی مثل لامینیت، ونیر و یا پلاک ارتودنسی ساده می‌توان مشکل را برطرف کرد.

ونیر کامپوزیت 11
تاریخ مراجعه :1392/05/11
شماره پرونده : 11
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

ونیر کامپوزیت 11

مراجعه کننده خانمی بیست و پنج ساله میباشد که با هدف تغییر رنگ وشکل دندان ها ی قدامی مراجعه نمود
بعد از تعیین رنگ متناسب سن و درخواست ایشان ، دو فک تا نواحی که در هنگام لبخند دیده میگردید تحت درمان ونیر کامپوزیت زیبایی قرار گرفت. این درمان برای همکاری در کلینیک زیبایی گلبرگ انجام گردید.

پینوشت ونیر کامپوزیت 11

اصلاح بدشکلی دندان‌ها
در این زمینه هم باید مشکلات قبلی مورد بررسی قرار گیرد تا از میزان فضای موجود و مورد نیاز برای اصلاح دندان و میزان تراش لازم برای ردیف کردن دندان‌های چرخیده و بیرون زده آگاهی پیدا کرد. در بسیاری موارد، نیاز به قالب گیری اولیه و مطالعه مدل گچی دندانی وجود دارد. با این حال اگر فقط یک یا تعداد محدودی از دندان‌ها مبتلا باشند با کارهای زیبایی مثل لامینیت، ونیر و یا پلاک ارتودنسی ساده می‌توان مشکل را برطرف کرد.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: مرتب کردن دندان ها

رنگ: E-bleach M

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت برزیل

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .