ونیر کامپوزیت 1111 _ دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

ونیر کامپوزیت 1111

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ونیر کامپوزیت 1111" by , written on ۱۳۹۵-۰۱-۱۲

ونیر کامپوزیت 1111 مراجعه کننده خانمی حدودا سی ساله میباشند که رنگ دندان ها به میزان کمی زرد رنگ و ضمنا دارای بی نظمی ( کرادینگ) مختصر در دندان ها میباشند . برای رفع کرادینگ و یا همان بهم ریختگی دندان ها میتوان از ونیر کامپوزیت ها استفاده کرد ، البته روش اصولی و آکادمیک این گونه درمان ها اکثرا درمان ارتودنسی است و ما نمی توانیم برای تمام کرادینگ ها نسخه واحدی بپیچیم . این مراجعه کننده با تاکید زیاد برای نازک بودن ونیر و طبیعی بودن رنگ به نتیجه مطلوبش رسید . ونیر کامپوزیت مربوط بدون هیچ گونه تراشی بر روی دندان انجام شده است . برای مشاهده نمونه های مشابه پرونده ” ونیر کامپوزیت 1111 ” به گالری تصاویر سایت بروید .

ونیر کامپوزیت 1111
تاریخ مراجعه :1394/12/21
شماره پرونده : 1111
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

ونیر کامپوزیت 1111

مراجعه کننده خانمی حدودا سی ساله میباشند که رنگ دندان ها به میزان کمی زرد رنگ و ضمنا دارای بی نظمی ( کرادینگ) مختصر در دندان ها میباشند . برای رفع کرادینگ و یا همان بهم ریختگی دندان ها میتوان از ونیر کامپوزیت ها استفاده کرد ، البته روش اصولی و آکادمیک این گونه درمان ها اکثرا درمان ارتودنسی است و ما نمی توانیم برای تمام کرادینگ ها نسخه واحدی بپیچیم . این مراجعه کننده با تاکید زیاد برای نازک بودن ونیر و طبیعی بودن رنگ به نتیجه مطلوبش رسید . ونیر کامپوزیت مربوط بدون هیچ گونه تراشی بر روی دندان انجام شده است . برای مشاهده نمونه های مشابه پرونده ” ونیر کامپوزیت 1111 ” به گالری تصاویر سایت بروید .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: B1 الترا دنت

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .