مشاهده عکس های قبل و بعد از درمان ونیر کامپوزیت 1115

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

ونیر کامپوزیت 1115

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 5 - "ونیر کامپوزیت 1115" by , written on ۱۳۹۵-۰۵-۲۹

گزارش درمان ونیر کامپوزیت 1115 : مراجعه کننده خانمی حدودا چهل ساله و با شکایت از بی نظمی دندانی و رنگ نامناسب دندان مراجعه نموده است . تاکید بر عدم تراش دندان و کوچک بودن برجستگی های دندانی در ناحیه کانین ها باعث عدم شفافیت مناسب رنگ سفید دندان در این نواحی دارد . ونیر کامپوزیت 1115 درمانی بدون تراش است و به ساختار مینا هیچ آسیبی وارد نخواهد کرد و اگر برجستگی در حد نیم میلی متر را روی دندان ها بپزیریم هیچ رنگی از زیر کامپوزیت های زیبایی نمایان نخاوهد شد . توصیه می شود در پایان کارتان به دندانپزشک زیبایی که انتخاب کرده اید بیشتر اعتماد کنید . همیشه فرصت برای برداشت کامپوزیت و نازک کدنش هست ولی برای اضافه کردن کامپوزیت در درمان ونیر کامپوزیت  دارای محدودیت های خاصی هستیم . درمان های زیبایی متناسب سلایق مراجعین میتواند تا حدودی انعطاف داشته باشد ولی رد شدن از بعضی خطوط قرمزی که دندانپزشک شما تعیین میکند کیفیت کار را تحت تاثیر قرار می دهد . نمونه های دیگری از قطر مناسب کامپوزیت را در گالری تصاویر همین سایت و در قسمت ونیر کامپوزیت ببینید .

ونیر کامپوزیت 1115
تاریخ مراجعه :1395/05/28
شماره پرونده : 1115
لطفا امتیاز دهید 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
Loading...

گزارش درمان ونیر کامپوزیت 1115 :

مراجعه کننده خانمی حدودا چهل ساله و با شکایت از بی نظمی دندانی و رنگ نامناسب دندان مراجعه نموده است . تاکید بر عدم تراش دندان و کوچک بودن برجستگی های دندانی در ناحیه کانین ها باعث عدم شفافیت مناسب رنگ سفید دندان در این نواحی دارد . ونیر کامپوزیت 1115 درمانی بدون تراش است و به ساختار مینا هیچ آسیبی وارد نخواهد کرد و اگر برجستگی در حد نیم میلی متر را روی دندان ها بپزیریم هیچ رنگی از زیر کامپوزیت های زیبایی نمایان نخاوهد شد . توصیه می شود در پایان کارتان به دندانپزشک زیبایی که انتخاب کرده اید بیشتر اعتماد کنید . همیشه فرصت برای برداشت کامپوزیت و نازک کدنش هست ولی برای اضافه کردن کامپوزیت در درمان ونیر کامپوزیت  دارای محدودیت های خاصی هستیم . درمان های زیبایی متناسب سلایق مراجعین میتواند تا حدودی انعطاف داشته باشد ولی رد شدن از بعضی خطوط قرمزی که دندانپزشک شما تعیین میکند کیفیت کار را تحت تاثیر قرار می دهد . نمونه های دیگری از قطر مناسب کامپوزیت را در گالری تصاویر همین سایت و در قسمت ونیر کامپوزیت ببینید .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: مرتب کردن دندان ها

رنگ: bleach medium

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آلمان

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)