ونیر کامپوزیت 1841 _ دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

ونیر کامپوزیت 1841

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ونیر کامپوزیت 1841" by , written on ۱۳۹۴-۰۶-۳۰

ونیر کامپوزیت 1841 خانمی حدودا سی ساله در کلینیک دندانپزشکی پرستیژ برای اصلاح خط لبخند مراجعه و برای ایشان از ونیر کامپوزیت به روش مستقیم استفاده شده است . مجددا و مرتب تاکید بر این است که کامپوزیت و بخصوص رنگ های هالیوودی نیاز به مراقبت عالی دارند بنابر این اگر شدیدا به سیگار عادت دارید و یا عاشق قهوه هستید کمی محتاط تر عاشق لبخند های هالیوودی شوید . البته کامپوزیت های مدرن امروزی و سیستم های پالیش پیشرفته تفاوت سطوح کامپوزیت و سرامیک را بسیار ناچیز نموده است و بهتر است تاکیدمان بجای ونیر کامپوزیت بر درمان های زیبایی باشد . اگر  طرح درمان  ونیر کامپوزیت 1841  برایتان جذاب بوده است لطفا در گالری تصاویر سایت نمونه های مشابه را ببینید .

ونیر کامپوزیت 1841
تاریخ مراجعه :1394/06/30
شماره پرونده : 1841
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

ونیر کامپوزیت 1841

خانمی حدودا سی ساله در کلینیک دندانپزشکی پرستیژ برای اصلاح خط لبخند مراجعه و برای ایشان از ونیر کامپوزیت به روش مستقیم استفاده شده است . مجددا و مرتب تاکید بر این است که کامپوزیت و بخصوص رنگ های هالیوودی نیاز به مراقبت عالی دارند بنابر این اگر شدیدا به سیگار عادت دارید و یا عاشق قهوه هستید کمی محتاط تر عاشق لبخند های هالیوودی شوید . البته کامپوزیت های مدرن امروزی و سیستم های پالیش پیشرفته تفاوت سطوح کامپوزیت و سرامیک را بسیار ناچیز نموده است و بهتر است تاکیدمان بجای ونیر کامپوزیت بر درمان های زیبایی باشد . اگر  طرح درمان  ونیر کامپوزیت 1841  برایتان جذاب بوده است لطفا در گالری تصاویر سایت نمونه های مشابه را ببینید .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: OW الترادنت

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .