ونیر کامپوزیت 2013 _ دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

بررسی یک نمونه ونیر کامپوزیت 2013

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "بررسی یک نمونه ونیر کامپوزیت 2013" by , written on ۱۳۹۵-۰۸-۲۵

ونیر کامپوزیت 2013  : بدون تراش بودن یکی از  اولویت های درمان های زیبایی در دندانپزشکی شده است و کامپوزیت ها در این محافظه کاری پیشرو هستند . هنگامی که تب لبخند هالیوودی در حال همه گیر شدن است نتراشیدن دندان و حفظ ساختار سالم دندان  دارای اولویت خاصی می گردد . اگر به درمان های زیبایی در دندانپزشکی و هالیوودی کردن لبخندتان فکر میکنید اول به بهداشت خودتان یک نمره صادقانه بدهید . بقول معروف هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد . بهداشت عالی تضمین کننده ثبات گوهر زیبایی لبخند شماست که باید پاسدارش باشید . این نمونه درمان که تصویرش را مشاهده می کنید مربوط به خانمی جوان است که با کنترل بهداشت مناسب از رنگ سوپر وایت استفاده نمودند . برای مشاهده توضیح درمان های مشابه ونیر کامپوزیت 2013 به گالری تصاویر سایت مراجعه کنید .

بررسی یک نمونه ونیر کامپوزیت 2013
تاریخ مراجعه :1395/08/26
شماره پرونده : 2013
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

ونیر کامپوزیت 2013  :

بدون تراش بودن یکی از  اولویت های درمان های زیبایی در دندانپزشکی شده است و کامپوزیت ها در این محافظه کاری پیشرو هستند . هنگامی که تب لبخند هالیوودی در حال همه گیر شدن است نتراشیدن دندان و حفظ ساختار سالم دندان  دارای اولویت خاصی می گردد . اگر به درمان های زیبایی در دندانپزشکی و هالیوودی کردن لبخندتان فکر میکنید اول به بهداشت خودتان یک نمره صادقانه بدهید . بقول معروف هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد . بهداشت عالی تضمین کننده ثبات گوهر زیبایی لبخند شماست که باید پاسدارش باشید .
این نمونه درمان که تصویرش را مشاهده می کنید مربوط به خانمی جوان است که با کنترل بهداشت مناسب از رنگ سوپر وایت استفاده نمودند . برای مشاهده توضیح درمان های مشابه ونیر کامپوزیت 2013 به گالری تصاویر سایت مراجعه کنید .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: BWشفو

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آلمان

دیدگاه (2)
فهیمه ابوالفضلی۱۳۹۶-۱۲-۲۸پاسخ دادن  
سلام وقت بخیر برای من همین مواد بی دبیلیو و زدن ک ژاپنیه. کیفیتش خوبه؟ اخه بالا گفتن افت رنگ داره اما مستند نیست...یعنی بی کیفیت ترین مواد و واسه من استفاده کردن؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۶-۱۲-۲۹پاسخ دادن  
رنگ BWاز تولیدات شرکت شوفو ژاپن است و شرکت بسیار معتبری است در این نوع کامپوزیت مقدار بسیار کمی کاهش کروما طبیعی است پایدار باشید

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .