مشاهده یک درمان طراحی خط لبخند با ونیر کامپوزیت 6301

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

ونیر کامپوزیت 6301

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ونیر کامپوزیت 6301" by , written on ۱۳۹۵-۰۶-۰۶

ونیر کامپوزیت 6301 : ونیر کامپوزیت 6301 ، گزارش یک درمان موفق با ونیر کامپوزیت است . مراجعه کننده خانمی حدودا بیست و پنج ساله و دارای رنگ نا مطلوب در دندان ها و دارای عدم تناسب ارتفاع در دندان هاست . در حالت طبیعی لازم است که لثه ها دارای ارتباطات تعریف شده ای با هم باشند که بعلت معکوس بودن ارتباط دندان های کانین و لترال با دندان های دیگر از لثه صورتی برای ایجاد خطای دید استفاده گردید . ونیر کامپوزیت دو فک برای ایشان در یک جلسه 5 ساعته انجام گردید . در پرونده های که در این سایت پرزنت میگردد برای جلوگیری از تکراری شدن کلمات قابل جستجو از شماره پرونده برای تکمیل فرایند استفاده کرده ایم . به عنوان مثال ونیر کامپوزیت 6301 به معنی پرونده درمانیست که برایش ونیر کامپوزیت انجام داده ایم و 6301 کد پرونده اش میباشد .

ونیر کامپوزیت 6301
تاریخ مراجعه :1395/06/06
شماره پرونده : 6301
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

ونیر کامپوزیت 6301 :

ونیر کامپوزیت 6301 ، گزارش یک درمان موفق با ونیر کامپوزیت است . مراجعه کننده خانمی حدودا بیست و پنج ساله و دارای رنگ نا مطلوب در دندان ها و دارای عدم تناسب ارتفاع در دندان هاست . در حالت طبیعی لازم است که لثه ها دارای ارتباطات تعریف شده ای با هم باشند که بعلت معکوس بودن ارتباط دندان های کانین و لترال با دندان های دیگر از لثه صورتی برای ایجاد خطای دید استفاده گردید . ونیر کامپوزیت دو فک برای ایشان در یک جلسه 5 ساعته انجام گردید . در پرونده های که در این سایت پرزنت میگردد برای جلوگیری از تکراری شدن کلمات قابل جستجو از شماره پرونده برای تکمیل فرایند استفاده کرده ایم . به عنوان مثال ونیر کامپوزیت 6301 به معنی پرونده درمانیست که برایش ونیر کامپوزیت انجام داده ایم و 6301 کد پرونده اش میباشد .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: مرتب کردن دندان ها

رنگ: OW الترادنت XL Kerr ترکیبی

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

دیدگاه (2)
سحرتقی بیگ۱۳۹۸-۰۴-۳۰پاسخ دادن  
سلام وقت شمابخیرمیخواستم بدونم کامپوزیت مرتب کردن دندانهاست بدون نیازبه ارتودنسی؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۸-۰۵-۰۲پاسخ دادن  
سلام سحر خانم ونیر کامپوزیت در موارد خاصی میتواند به اصلاح فرم دندانی کمک کند . این مطلب به هیچ عنوان جایگزینی ونیر کامپوزیت به جای ارتودنسی نمی باشد . برای بررسی و پاسخ دقیق تر به مطب مراجعه فرمایید . موفق باشید

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)