ونیر کامپوزیت 6319 _ دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

ونیر کامپوزیت 6319

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ونیر کامپوزیت 6319" by , written on ۱۳۹۳-۱۲-۰۴

ونیر کامپوزیت 6319 خانمی بیست و سه ساله با شکایت از شکل کوتاه دندان ها و لبخند نامناسب، رنگ زرد و غیر متناسب با سنشان و مشکل نقص مینایی در برخی دندان ها مراجعه و جهت اصلاح طرح لبخند، ونیر کامپوزیت با رنگ طبیعی و نسبتا سفید و در طی دو جلسه انجام گردید.لبخند زیبا و اعتماد به نفس بالاتر از اولین لحظه در صورت این خانم جوان مشهود بود . در این گونه موارد دندانپزشکان زیبایی معتقدند آنچه در صورت مراجعه کننده مشهود است یک نوع لبخند است که به آن لبخند رضایت میگوییم. بر این باوریم که تراش دندان و لمینیت دندان با سرامیک ها ، زیبایی بیشتر از شرایط فعلی ایجاد نمی کرد اما در دندانهای سالم ایشان حتما تراشی به مراتب گسترده تر ایجاد می نمود.ونیر کامپوزیت یک درمان ایمن است ، آینده را بیشتر ببینیم . ونیر کامپوزیت 6319 نمونه موفقی از پایداری و زیبای در این درمان است .

ونیر کامپوزیت 6319
تاریخ مراجعه :1392/07/10
شماره پرونده : 6319
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

ونیر کامپوزیت 6319

خانمی بیست و سه ساله با شکایت از شکل کوتاه دندان ها و لبخند نامناسب، رنگ زرد و غیر متناسب با سنشان و مشکل نقص مینایی در برخی دندان ها مراجعه و جهت اصلاح طرح لبخند، ونیر کامپوزیت با رنگ طبیعی و نسبتا سفید و در طی دو جلسه انجام گردید.لبخند زیبا و اعتماد به نفس بالاتر از اولین لحظه در صورت این خانم جوان مشهود بود . در این گونه موارد دندانپزشکان زیبایی معتقدند آنچه در صورت مراجعه کننده مشهود است یک نوع لبخند است که به آن لبخند رضایت میگوییم. بر این باوریم که تراش دندان و لمینیت دندان با سرامیک ها ، زیبایی بیشتر از شرایط فعلی ایجاد نمی کرد اما در دندانهای سالم ایشان حتما تراشی به مراتب گسترده تر ایجاد می نمود.ونیر کامپوزیت یک درمان ایمن است ، آینده را بیشتر ببینیم . ونیر کامپوزیت 6319 نمونه موفقی از پایداری و زیبای در این درمان است .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: E-bleach M

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت برزیل

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .