ونیر کامپوزیت 6352 _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

ونیر کامپوزیت 6352

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ونیر کامپوزیت 6352" by , written on ۱۳۹۳-۱۲-۰۴

ونیر کامپوزیت 6352 خانمی 38 ساله که حدودا 6 سال پیش توسط همکار محترم دیگری درمان اصلاح شکل دندان ها برایشان انجام گرفته بود. بعلت عدم رضایت از شرایط موجود تصمیم به تغییرات کامل در شکل و رنگ دندان ها اتخاذ گردید.  چون محدودیت زمان در درمان لازم بود طی یک روز هر دو فک ونیر کامپوزیت گردید. درخواست رعایت اصول درمان های طبیعی در پرونده ونیر کامپوزیت 6352 به سلیقه خود مراجعه کننده باعث شده که نسبت رنگ روشن در نواحی نزدیک به ریشه کمتر باشد . گالری تصاویر سایت را ببینید . پینوشت : ونیر کامپوزیت از مواد رزین ساخته می شود و به منظور طبیعی به نظر رسیدن آن لازم است به خوبی صیقل زده شود. ونیر کامپوزیت برای بهبود رنگ، ظاهر، اندازه، و ساختار دندان ها استفاده می شود و به این ترتیب می توان ظاهر دندان ها را زیباتر کرد.

ونیر کامپوزیت 6352
تاریخ مراجعه :1392/06/31
شماره پرونده : 6352
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

ونیر کامپوزیت 6352

خانمی 38 ساله که حدودا 6 سال پیش توسط همکار محترم دیگری درمان اصلاح شکل دندان ها برایشان انجام گرفته بود. بعلت عدم رضایت از شرایط موجود تصمیم به تغییرات کامل در شکل و رنگ دندان ها اتخاذ گردید.  چون محدودیت زمان در درمان لازم بود طی یک روز هر دو فک ونیر کامپوزیت گردید. درخواست رعایت اصول درمان های طبیعی در پرونده ونیر کامپوزیت 6352 به سلیقه خود مراجعه کننده باعث شده که نسبت رنگ روشن در نواحی نزدیک به ریشه کمتر باشد . گالری تصاویر سایت را ببینید .

پینوشت :
ونیر کامپوزیت از مواد رزین ساخته می شود و به منظور طبیعی به نظر رسیدن آن لازم است به خوبی صیقل زده شود. ونیر کامپوزیت برای بهبود رنگ، ظاهر، اندازه، و ساختار دندان ها استفاده می شود و به این ترتیب می توان ظاهر دندان ها را زیباتر کرد.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: XL1 Kerr

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت ایتالیا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .