ونیر کامپوزیت 6381 ـ دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

ونیر کامپوزیت 6381

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ونیر کامپوزیت 6381" by , written on ۱۳۹۳-۱۲-۰۳

ونیر کامپوزیت 6381 مراجعه کننده خانمی 25 ساله با شکایت از رنگ دندان ها مراجعه نموده اند . با توجه به جستجوی مناسبی که در اینترنت داشته اند ، و با مطالعه مطالب سایت همراه با عکس مورد علاقه خود به مطب مراجعه نمودند. درخواست اولیه ایشان لمینیت دندان ها به صورت سفید و طبیعی با لبه های شیشه ای بود . بعد از جلسه مشاوره حضوری و انجام آزمایشی کامپوزیت های دیگر قابل ارائه، تغییر نظر داده و رنگ سفید برف گونه را انتخاب نمودند. زیبا سازی لبخند بوسیله ” ونیر کامپوزیت 6381 ” طی یک جلسه سه تا چهار ساعته انجام گردید ، یک لبخند زیبا هدیه ارزشمندی بود که بر لبان ایشان نشست. در صورت انجام درمان مشابه در فک پایین در همین گالری ثبت مجدد فتو گرافی را خواهیم داشت. در هنگام انتخاب رنگ و جلسه مشاوره به ایشان تاکید نمودیم رنگ های بسیار سفید و درمان های تک فک برای ایشان مقبول نیست .

ونیر کامپوزیت 6381
تاریخ مراجعه :1392/08/11
شماره پرونده : 6381
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

ونیر کامپوزیت 6381

مراجعه کننده خانمی 25 ساله با شکایت از رنگ دندان ها مراجعه نموده اند . با توجه به جستجوی مناسبی که در اینترنت داشته اند ، و با مطالعه مطالب سایت همراه با عکس مورد علاقه خود به مطب مراجعه نمودند. درخواست اولیه ایشان لمینیت دندان ها به صورت سفید و طبیعی با لبه های شیشه ای بود . بعد از جلسه مشاوره حضوری و انجام آزمایشی کامپوزیت های دیگر قابل ارائه، تغییر نظر داده و رنگ سفید برف گونه را انتخاب نمودند.

زیبا سازی لبخند بوسیله ” ونیر کامپوزیت 6381 ” طی یک جلسه سه تا چهار ساعته انجام گردید ، یک لبخند زیبا هدیه ارزشمندی بود که بر لبان ایشان نشست.

در صورت انجام درمان مشابه در فک پایین در همین گالری ثبت مجدد فتو گرافی را خواهیم داشت. در هنگام انتخاب رنگ و جلسه مشاوره به ایشان تاکید نمودیم رنگ های بسیار سفید و درمان های تک فک برای ایشان مقبول نیست .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: (ENA (IWS

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .