ونیر کامپوزیت 6417 _ دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

ونیر کامپوزیت 6417

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ونیر کامپوزیت 6417" by , written on ۱۳۹۳-۱۲-۰۳

ونیر کامپوزیت 6417 خانمی بیست وهشت ساله ، جهت درمان زیبایی بصورت اینترنتی وقت ملاقات خود را رزرو نموده بودند.پس از ملاقات اولیه و ارائه توضیحاتی مبنی بر عدم لزوم درمان گسترده برای اصلاح خط لبخند ،فقط چهار عدد از دندانها ونیر کامپوزیت شد و همانطور که در تصویر مشاهده می فرمایید، تفاوت بسیار محسوسی در شکل لبخند ایجاد شده است. همانطور که درعکس قبل از درمان مشاهده می فرمایید شکل لب بعلت کوتاهی دندانهای جلو دارای حالت “معکوس” شده که به تدریج حافظه عضلات در این نواحی اصلاح خواهد شد و لبخند برتر و طبیعی ایشان متناسب سن جوانی اش خواهد شد. روش این درمان بصورت لایه های مجزای کامپوزیتی متناسب ساختار دندان(عاج و مینا) و معروف به لایرینگ تکنیک میباشد. متاسفانه وضوح عکس قابل آپلود در سایت “هالو افکت” ها و “لبه شیشه ای” و “لبه شیری رنگ” و “ماملونها”ی دندان را بخوبی نمایش نمی دهد . نمای اصلی دندان بسیار زیباتر از عکسش بود. ونیر کامپوزیت 6417  یک نمونه خاص از درمان های طراحی خط لبخند با افکت های طبیعیست .

ونیر کامپوزیت 6417
تاریخ مراجعه :1392/09/23
شماره پرونده : 6417
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

ونیر کامپوزیت 6417

خانمی بیست وهشت ساله ، جهت درمان زیبایی بصورت اینترنتی وقت ملاقات خود را رزرو نموده بودند.پس از ملاقات اولیه و ارائه توضیحاتی مبنی بر عدم لزوم درمان گسترده برای اصلاح خط لبخند ،فقط چهار عدد از دندانها ونیر کامپوزیت شد و همانطور که در تصویر مشاهده می فرمایید، تفاوت بسیار محسوسی در شکل لبخند ایجاد شده است. همانطور که درعکس قبل از درمان مشاهده می فرمایید شکل لب بعلت کوتاهی دندانهای جلو دارای حالت “معکوس” شده که به تدریج حافظه عضلات در این نواحی اصلاح خواهد شد و لبخند برتر و طبیعی ایشان متناسب سن جوانی اش خواهد شد.
روش این درمان بصورت لایه های مجزای کامپوزیتی متناسب ساختار دندان(عاج و مینا) و معروف به لایرینگ تکنیک میباشد.
متاسفانه وضوح عکس قابل آپلود در سایت “هالو افکت” ها و “لبه شیشه ای” و “لبه شیری رنگ” و “ماملونها”ی دندان را بخوبی نمایش نمی دهد . نمای اصلی دندان بسیار زیباتر از عکسش بود. ونیر کامپوزیت 6417  یک نمونه خاص از درمان های طراحی خط لبخند با افکت های طبیعیست .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: A2 الترادنت A3 الترادنت

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .