ونیر کامپوزیت 7112 _ دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

ونیر کامپوزیت 7112

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ونیر کامپوزیت 7112" by , written on ۱۳۹۴-۰۷-۱۸

ونیر کامپوزیت 7112 خانم مراجعه کننده حدودا سی ساله میباشند و دارای بی نظمی در ارتباط دندانی است . رنگ هالیوددی در دندان ها مطلوبشان بود که با بلیچینگ ممکن نمی گردید . تمایل به ارتودنسی نداشتند و علی رغم تاکید بر ارجح بودن درمان ارتودنسی و بعلت تمایل به تغییر در رنگ دندان ها از درمان ارتو صرف نظر نمودند و درمان فیسینگ یا همان ونیر کامپوزیت را انتخاب نمودند .در این درمان دو مطلب وجود دارد که لازم است بار دیگر بر آن تاکید کنیم . اول این که ونیر کامپوزیت گزینه برتر جهت بهم ریختگی های دندانی نیست و حتی در بعضی موارد و حتی با وجود عدم درخواست مراجعه کننده ، نمی تواند جایگزین ارتودنسی گردد و نکته دوم این که بلیچینگ دندان ها را سفید می کند ولی توقع لبخند های هالیوودی از بلیچینگ منطقی نیست . ونیر کامپوزیت 7112 نمونه زیبایی از طراحی خط لبخند با ونیر کامپوزیت هاست .

ونیر کامپوزیت 7112
تاریخ مراجعه :1394/07/13
شماره پرونده : 7112
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

ونیر کامپوزیت 7112

خانم مراجعه کننده حدودا سی ساله میباشند و دارای بی نظمی در ارتباط دندانی است . رنگ هالیوددی در دندان ها مطلوبشان بود که با بلیچینگ ممکن نمی گردید . تمایل به ارتودنسی نداشتند و علی رغم تاکید بر ارجح بودن درمان ارتودنسی و بعلت تمایل به تغییر در رنگ دندان ها از درمان ارتو صرف نظر نمودند و درمان فیسینگ یا همان ونیر کامپوزیت را انتخاب نمودند .در این درمان دو مطلب وجود دارد که لازم است بار دیگر بر آن تاکید کنیم . اول این که ونیر کامپوزیت گزینه برتر جهت بهم ریختگی های دندانی نیست و حتی در بعضی موارد و حتی با وجود عدم درخواست مراجعه کننده ، نمی تواند جایگزین ارتودنسی گردد و نکته دوم این که بلیچینگ دندان ها را سفید می کند ولی توقع لبخند های هالیوودی از بلیچینگ منطقی نیست . ونیر کامپوزیت 7112 نمونه زیبایی از طراحی خط لبخند با ونیر کامپوزیت هاست .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: (ENA (IWS

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)