گزارش درمان ونیر کامپوزیت 7455 | اصلاح طرح لبخند

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

ونیر کامپوزیت 7455

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ونیر کامپوزیت 7455" by , written on ۱۳۹۶-۰۱-۰۳

ونیر کامپوزیت 7455 ونیر کامپوزیت 7455 (گزارش درمان) را در این صفحه مشاهده کنید : خانم مراجه کننده حدودا 25 ساله و جهت اصلاح خط لبخند مراجعه نموده است . همانطور که در عکس قبل از کار مشخص است درمان های متعدد و قدیمی دارد و شکل دندان ها نا منظم و رنگ آن ها زرد است . در هنگام مراجعه لثه ها ملتهب بود و یک جرمگیری کامل انجام شد و مدتی تحت مراقبت و کنترل قرار گرفت . بعد از اطمینان از شرایط بهداشت دهانی و عدم وجود خونریزی در لثه ها در یک جلسه سه ساعته کامپوزیت های قدیمی برداشته شد و پوسیدگی ها حذف گردید و ونیر کامپوزیت انجام شد . برای هماهنگی بیشتر رنگ فک بالا و فک پایین درمان بلیچینگ انجام گردید .

ونیر کامپوزیت 7455
تاریخ مراجعه :1395/11/07
شماره پرونده : 7455
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

ونیر کامپوزیت 7455

ونیر کامپوزیت 7455 (گزارش درمان) را در این صفحه مشاهده کنید : خانم مراجه کننده حدودا 25 ساله و جهت اصلاح خط لبخند مراجعه نموده است . همانطور که در عکس قبل از کار مشخص است درمان های متعدد و قدیمی دارد و شکل دندان ها نا منظم و رنگ آن ها زرد است . در هنگام مراجعه لثه ها ملتهب بود و یک جرمگیری کامل انجام شد و مدتی تحت مراقبت و کنترل قرار گرفت . بعد از اطمینان از شرایط بهداشت دهانی و عدم وجود خونریزی در لثه ها در یک جلسه سه ساعته کامپوزیت های قدیمی برداشته شد و پوسیدگی ها حذف گردید و ونیر کامپوزیت انجام شد . برای هماهنگی بیشتر رنگ فک بالا و فک پایین درمان بلیچینگ انجام گردید .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: XL1 Kerr

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .