کامپوزیت خلفی | ترمیم با کامپوزیت | ترمیم همرنگ

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

کامپوزیت خلفی

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "کامپوزیت خلفی" by , written on ۱۳۹۵-۰۶-۰۲

 کامپوزیت خلفی و پایداری در درمان : کامپوزیت خلفی و توانای آن در تامین یک درمان موفق در طولانی مدت یکی از مواردیست که مطلوب تمامی مراجعین به مطب های دندانپزشکان زیبایست . یکی از رایج ترین سوالات و ایهامات مراجعین مطب های دندانپزشکی یک مقایسه قدیمی بین کامپوزیت و آمالگام است . شاید مقایسه این دو ماده در مواردی به نفع آمالگام باشد و در مواردی هم برنده میدان کامپوزیت ها باشند . اما از یک نکته نمی توان غافل ماند و آن این است که زیبایی به عنوان اصلی غیر قابل گذشت در معادلات ظاهری انسان و حتی در محیط دهان بسیاری از برتری های خاص آمالگام را زیر سلطه خود برده است . برای روشن شدن ذهن شما به این نکته اشاره میکنیم که جمله قدیمی آمالگام از کامپوزیت بهتر کار میکند و دوام بیشتری دارد غلط است مگر به یک شرط و ن هم بهداشت بد است . یعنی اگر کامپوزیت خلفی با رعایت اصول علمی اش کار شود و بهداشت خوب باشد به اندازه آمالگام توانایی طول عمر و استحکام را دارد . ولی کامپوزیت خلفی در هنگام بهداشت نامناسب در برابر آمالگام بازنده گوی مبارزه خواهد بود . در قسمت خدمات ما سایت لبخند برتر به صورت دقیقی نسبت به این مباحث توضیح داده ایم . برای مطالعه مطالب بیشتر پیرامون کامپوزیت خلفی روی کلمه آن کلیک کنید .  

کامپوزیت خلفی
تاریخ مراجعه :1395/06/01
شماره پرونده : 1116
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

 کامپوزیت خلفی و پایداری در درمان :

کامپوزیت خلفی و توانای آن در تامین یک درمان موفق در طولانی مدت یکی از مواردیست که مطلوب تمامی مراجعین به مطب های دندانپزشکان زیبایست . یکی از رایج ترین سوالات و ایهامات مراجعین مطب های دندانپزشکی یک مقایسه قدیمی بین کامپوزیت و آمالگام است . شاید مقایسه این دو ماده در مواردی به نفع آمالگام باشد و در مواردی هم برنده میدان کامپوزیت ها باشند . اما از یک نکته نمی توان غافل ماند و آن این است که زیبایی به عنوان اصلی غیر قابل گذشت در معادلات ظاهری انسان و حتی در محیط دهان بسیاری از برتری های خاص آمالگام را زیر سلطه خود برده است . برای روشن شدن ذهن شما به این نکته اشاره میکنیم که جمله قدیمی آمالگام از کامپوزیت بهتر کار میکند و دوام بیشتری دارد غلط است مگر به یک شرط و ن هم بهداشت بد است . یعنی اگر کامپوزیت خلفی با رعایت اصول علمی اش کار شود و بهداشت خوب باشد به اندازه آمالگام توانایی طول عمر و استحکام را دارد . ولی کامپوزیت خلفی در هنگام بهداشت نامناسب در برابر آمالگام بازنده گوی مبارزه خواهد بود . در قسمت خدمات ما سایت لبخند برتر به صورت دقیقی نسبت به این مباحث توضیح داده ایم . برای مطالعه مطالب بیشتر پیرامون کامپوزیت خلفی روی کلمه آن کلیک کنید .

 

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: کامپوزیت خلفی

رنگ: A2 الترادنت

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .