کامپوزیت ونیر 7405 | دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

کامپوزیت ونیر 7405

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "کامپوزیت ونیر 7405" by , written on ۱۳۹۵-۰۹-۲۴

کامپوزیت ونیر 7405 یک درمان موفق از توانایی های کامپوزیت ها در پوشش بد رنگی های گسترده است . در این درمان که شرح آن را خواهید خواند ما هیچ تراش اضافه ای به دندان ندادیم و اعتقاد داریم بهداشت خوب می تواند پایداری بسیار قابل قبولی برای ایشان به ارمغان آورد . توضیحات پرونده کامپوزیت ونیر 7405 مراجعه کننده خانمی حدودا سی ساله بودند که ساکن کرج بودند و از طریق سایت با کارهای دکتر سهرابی آشنا شده بودند . بد رنگی گسترده و عمیقی در دندان ها را ایجاد نموده بود . مایل بودند از رنگ های طبیعی استفاده کنند . کامپوزیت a1 اولترادنت یک نانو متریال آمریکایست که توان پوشش رنگی خوبی دارد . بعد از چندین امتحان رنگ این انتخاب نهایی را داشتند . ایتدا فقط فک بالا را درمان نمودند و سپس در جلسه دومی به درمان فک پایین پرداختند .

کامپوزیت ونیر 7405
تاریخ مراجعه :1395/09/20
شماره پرونده : 7405
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

کامپوزیت ونیر 7405 یک درمان موفق از توانایی های کامپوزیت ها در پوشش بد رنگی های گسترده است . در این درمان که شرح آن را خواهید خواند ما هیچ تراش اضافه ای به دندان ندادیم و اعتقاد داریم بهداشت خوب می تواند پایداری بسیار قابل قبولی برای ایشان به ارمغان آورد .

توضیحات پرونده کامپوزیت ونیر 7405

مراجعه کننده خانمی حدودا سی ساله بودند که ساکن کرج بودند و از طریق سایت با کارهای دکتر سهرابی آشنا شده بودند . بد رنگی گسترده و عمیقی در دندان ها را ایجاد نموده بود . مایل بودند از رنگ های طبیعی استفاده کنند . کامپوزیت a1 اولترادنت یک نانو متریال آمریکایست که توان پوشش رنگی خوبی دارد . بعد از چندین امتحان رنگ این انتخاب نهایی را داشتند . ایتدا فقط فک بالا را درمان نمودند و سپس در جلسه دومی به درمان فک پایین پرداختند .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: A1 الترادنت

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

دیدگاه (3)
شيدا حسني۱۳۹۶-۱۱-۰۹پاسخ دادن  
سلام اقای دکتر خسته نباشید
شيدا حسني۱۳۹۶-۱۱-۰۹پاسخ دادن  
سللم اقای دکتر ببهشید مناهل کرمان هستم برای کار کامپوزیت پیش دکتر رفتم من خیلی دوست دارم که رنگ دندون هام بعد از کامپوزیت سفید بشه و دوست ندارم ب این شکل طبیعی باشه ایشون رنگ a1 رو گفتن برای من کار میکنن و از اون روشنتر کار نمیکنن برام ولی الان کاینجا دارم رنگش رو میبینم خیلی طبیعی هست واصلا اون رنگی نیست ک من میخوام باید به یک پزشک دیگه مراجعه کنم؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۶-۱۱-۱۱پاسخ دادن  
سلام خانم حسنی هر کدام از همکاران یک چهارچوب و محدوده ای را برای درمان های خود در نظر می گیرند که اگر شخصی و فردی باشه میتوانید از همکاران دیگه مشاوره دریافت کنید . در مورد رنگ a1 هم خدمتتان عرض کنم رنگ بسیار طبیعی است و با بلیچینگ هم امکان رسیدن به ان وجود دارد .

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .