ایمپلنت 7358 | ایمپلنت اروپایی | ایمپلنت آمریکایی

ایمپلنت ۷۳۵۸

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 5 - "ایمپلنت ۷۳۵۸" by , written on ۱۶ شهریور, ۱۳۹۶

ایمپلنت کامل فک بالا ایمپلنت ۷۳۵۸ : در گزارش درمان این پرونده چند نکته را ذکر می کنیم . اول این که سیستم استفاده شده برای این مراجعه کننده یک ایمپلنت تولید مشترک اسپانیا و آمریکا است . مراجعه کننده تمامی دندان های فک بالا را از دست داده بود . طبق بررسی که انجام دادیم سینوس دو طرف بیمار دچار توسعه شده بود و امکان درمان بدون اصلاح وضعیت سینوس ها وجود نداشت . در انجام این درمان حدود ۴ ماه زمان انتظار پیش بینی شد که برای انجام پروتز نهایی اتصال ایمپلنت و استخوان کامل باشد . هرگونه سوالی را در قسمت نظرات همین صفحه مطرح فرمایید .

ایمپلنت ۷۳۵۸
تاریخ مراجعه :1395/11/06
شماره پرونده : 7358
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

ایمپلنت کامل فک بالا

ایمپلنت ۷۳۵۸ : در گزارش درمان این پرونده چند نکته را ذکر می کنیم . اول این که سیستم استفاده شده برای این مراجعه کننده یک ایمپلنت تولید مشترک اسپانیا و آمریکا است . مراجعه کننده تمامی دندان های فک بالا را از دست داده بود . طبق بررسی که انجام دادیم سینوس دو طرف بیمار دچار توسعه شده بود و امکان درمان بدون اصلاح وضعیت سینوس ها وجود نداشت . در انجام این درمان حدود ۴ ماه زمان انتظار پیش بینی شد که برای انجام پروتز نهایی اتصال ایمپلنت و استخوان کامل باشد . هرگونه سوالی را در قسمت نظرات همین صفحه مطرح فرمایید .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ایمپلنت

رنگ: A2 EVICULAR

کشور سازنده: سرامیک ساخت آمریکا

دیدگاه (2)
صبا تيموري۱۷ شهریور, ۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام اقاي دكتر من كارهاي سايت شما را مي بينم كارهاتون بسيار زيباست و خوشحالم كه كارم را به شما سپردم عيدتون را تبريك مي گم و ارزو دارم هر روز نسبت به روز قبل موفق تر و سر بلند تر باشيد
دکتر سهرابی۱۷ شهریور, ۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام خانم تیموری بسیار باعث افتخار است که رضایت شما ماندگار است ممنونم از کامنت ارزشمندتان

یک دیدگاه بگذارید

*

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)