مشاوره زیبایی برای حس نمودن یک تجربه موفق در طراحی خط لبخند یک شاه کلید است . مطالبی که در اینجا خواهید خواند ، محصول سال ها تجربه و جمع آوری و تکامل روز به روز در حیطه دندانپزشکی زیبایی است . مشاوره زیبایی برای شمای که تصمیم نگرفته اید کدام “روش” و یا کدام “دندانپزشک” میتواند شما را به ایده آلتان برساند ، امری بسیار حساس است . کسانی که با مطالعه این برگه به ما مراجعه نموده اند بسیار راحت تر تصمیم گرفته اند . رضایت بالا تر از درمان تا حد زیادی به این جلسه مشاوره وابسته است . لطفا با دقت بسیار بالا کلمه به کلمه متن زیر را بخوانید و با عمق کافی خواسته هایتان را چندین بار مرور کنید .

توصیه های طلائی برای مشاوره زیبایی دندانپزشکی

احتمالا شما وقتی به صفحه مشاوره زیبایی آمدید در مورد درمان طرح لبخند و زیبایی لبخندتان مصمم تر شده اید . برای شما بسیار سودمند است که قبل از مراجعه به دندانپزشک زیبایی و مشاوره زیبایی این مقاله را با دقت بخوانید.
مشاوره زیبایی حضوری یک یا چند جلسه گفت و شنودی است و نقش بسیار مهمی را در آینده درمان شما خواهد داشت . شما باید با نمونه های مختلفی از فتو گرافی های حرفه ای آشنا شوید . ضمنا لازم است اطلاعات کافی برای مقایسه روش های مختلف اصلاح و ترمیم خط لبخند را بدست آورده اید . گفتگوی رو در رو با دندانپزشک زیبایی به شما در انتخاب حرفه ای درمانتان کمک خواهد کرد .
.
 • توقع خود از درمانتان را بصورت شفاف و صریح و با اشاره به نمونه های که در گالری های تصاویر دیده اید با دندانپزشک خود مطرح کنید . بسیار مهم است به صورت واقع بینانه به میزان انطباق طرح درمان پیشنهادی با خواستهایتان توجه کنید . بنابر این لطفا صریح حرف بزنید و دقیق گوش کنید .
 • مزایا و محدودیت های درمانی در روش مورد توافق با دندانپزشکتان را با وسواس تمام مورد ارزیابی قرار دهید .
 • بسیار مناسب است که در جلسه مشاوره زیبایی همسرتان یا والدین یا دوستان نزدیکتان را به همراه بیاورید . آنها ضمن این که مشاورانی امین برای شما در لحظه تصمیم گیری در مورد رنگ و ………….. هستند ، همراهانی هستند که با تغییرات ناگهانی (هر چند زیبا ) که در روز های اول در شما ایجاد می شود بیشترین برخورد را دارند . مسلما اگر توضیحات دندانپزشک شما را بصورت مشترک با شما گوش کنند ، در تطابق اولیه شما با لبخند زیبا و جدیدتان همراهی خوبی خواهند نمود .
 • در جلسات حضوری مشاوره زیبایی اغلب نمونه های از مواد و رنگ های متنوع بر روی دندان شما بصورت موقت تست میگردد . این کار کمک بزرگی به انتخاب مناسب ترین رنگ برای لبخند (منظورمان همان دندانهایست که لبخندتان را میسازند) شما می نماید . رنگها را با حوصله نگاه کنید . تاکید و درخواست میکنم بارها از درمانگر خود بخواهید برای شما رنگ مورد نظرتان را با رنگ های دیگر مقایسه کند . یادتان باشد هر چند این مشاوره زیبایی یک جلسه رایگان است ولی سرمایه کاری دندانپزشک شما در نهایت رضایت شما در پایان درمان و لبخند شما در سالیان دراز است. پس در تعیین رنگ عجله نکنید و صرفه جو ! نباشید .
 • اگر از خارج از کشور برای درمان مراجعه نموده یا قصد مراجعه دارید بهتر است قبل از جلسه مشاوره حضوری ، سکونت خود در خارج از ایران و مدت زمان اقامت خود در ایران را به همراه یک فتوگرافی مناسب از دندانها و لبخندتان برای ما ایمیل کنید و یا از طریق شبکه های اجتماعی (۵۳۳ ۱۰۰۰ ۰۹۱۹) با ما در ارتباط باشید .ضمنا بسیار بهتر است که هماهنگی اولیه را حدودا ۸ هفته زودتر انجام دهید . این رزرو وقت مشاوره برای شما هزینه ای نخواهد داشت ولی بخصوص در زمانهای شلوغی مطب به نظم مناسب و خدمات رسانی شایسته به مراجعین کمک خواهد کرد.
  ارائه فتوگرافی برای عزیزان دیگر هم خالی از سود نیست هر چند غیر لازم است.
 • اگر بصورت خاص اصرار دارید که لبخند شما مثل فلان عکس در گالری سایت باشد و یا لبخند بازیگر و هنرمندی مورد توجه شما قرار گرفته ، یک پرینت از آن همراه بیاورید و یا شماره پرونده های ثبت شده در روی عکس های سایت را یاداشت نموده و همراه بیاورید .در نظر داشته باشید که بیش از بیست نمونه رنگ در درمان های ثبت شده در گالری وجود دارد .همراه داشتن شماره پرونده عکس ها و یا نمونه رنگ ها و فرم های لبخند مورد علاقه شما برای امکان سنجی خواسته شما مهم است و به درمانگر شما فرصت “دیدن” خواسته شما را میدهد و بقول معروف شنیدن کی بود ماننند دیدن .
 • نه زیاد عجول باشید و نه خیلی صبور . کلینیک در بازه های مختلف زمانی دارای زمان انتظار های متفاوتی برای درمان است. از آنجایی که خدمات شایسته به شما در مجموعه ای منظم ، معنی بیشتری خواهد داشت ، نسبت به تعیین وقت خود عجول نباشد و مطمئن باشید ما مشتاقانه پذیرای شما هستیم و زودترین وقت ممکن را به شما خواهیم داد.اگر این وقت همین امروز بود که چه عالی و اگر کمی دیر است ، پوزش ما را بپذیرید .
 • تغیراتی که در لبخند شما ایجاد خواهد شد زیبا و مطابق با به روزترین تکنیک های دندانپزشکی زیبایی خواهد بود . ولی فراموش نکنید که شما مدتها با شرایط قبلی زندگی کرده اید و خودتان و نزدیکانتان به آن لبخند عادت دارید و به آن انس گرفته اید و آن را دوست دارید . پذیرش لبخند جدیدتان گاها با چالش های زود گذری روبرو است که لازم است کمی صبر کنید . قراری که ما با هم خواهیم داشت و حضورا هم به شما تاکید میکنیم اینست که پس از توافقات اولیه در جلسه درمان (که مسلما با تامین مقدار زیادی از نظرات شما خواهد بود) کوچک سازی ابعادی دندانها خارج از تایید دندانپزشکتان را به ده روز بعد موکول کنیم. بنابر این از شما خواهش میکنیم که به این تعهد خود پایبند باشید و مراسم نامزدی و تولد و مسافرت جمعی و جلسات اداری و فیلم برداری و…………… را جوری هماهنگ کنید که در بازه زمانی ده روزه بعد از درمانتان قرار نگیرد.
 • اگر تصمیم دارید برای مشاوره زیبایی حضوری به مطب یک دندانپزشک زیبایی بروید بهتر است از آلبوم های سایتش عکس های را همراه ببرید . این عکس ها به دندانپزشک شما بسیار کمک خواهد کرد تا کلام شما را ببیند!! بله کاملا درست است دندانپزشک شما با این عکس ها ذهن شما را بهتر خواهد دید .
 • ارایه قیمت خدمات دندانپزشکی بصورت تلفنی ممکن نیست چون برای دندانپزشک شما ممکن نخواهد بود که اشراف دقیقی نسبت شرایط دندانی شما و نتیجتا ارایه طرح درمان دقیق و براورد هزینه داشته باشد . بنابراین خواهش می کنیم درخواست طرح درمان تلفنی و نتیجتا براورد هزینه غیر حضوری نفرمایید . مشاوره زیبایی رایگان است ولی شاه راه شما در تصمیم گیری است .

بنابر این خواهشمند است:

 •  در جلسه مشاوره زیبایی شماره پرونده عکس های را که رنگ آن ها را دوست دارید(بدون توجه به فرم ) را همراه یباورید .
 •  در جلسه مشاوره زیبایی شماره پرونده عکس های را که شکل دندان ها را دوست دارید(بدون توجه به رنگ )را همراه بیاورید .
 •  در جلسه مشاوره زیبایی شماره پرونده عکس های را که آنها را دوست ندارید ( چه شکل و چه رنگ )را همراه بیاورید .

حالا اگر خوب مطمئن هستید که یک جلسه مشاوره زیبایی حضوری به تصمیم گیری شما کمک می کند لطفا با تلفن مطب تماس بگیرید:

تلفن مطب : ۸۷۱۹ ۷۶ ۲۶ ۰۲۱
موبایل مطب : ۵۳۳ ۱۰۰۰ ۰۹۱۹