دیاستم 7448 | بستن فاصله دندانی | دکتر سهرابی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

دیاستم 7448

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 5 - "دیاستم 7448" by , written on ۱۲/۰۱/۱۳۹۶

دیاستم 7448 : بستن فاصله دندان ها در پرونده درمانی دیاستم 7448 یکی از سخت ترین کارهای مربوط به بستن دیاستم بود . این درمان طبق روش استاد علی یزدانی انجام گردید و متاسفانه عکس اولیه تهیه شده بوسیله دوربین مطب در هنگام پردازش بعدی باز نشد . عکسی که مشاهده می فرمایید و یک نخ سیاه رنگ هم در آن مشهود است توسط خود مراجعه کننده و توسط موبایل گرفته شده بود . در هنگام مراجعه و معاینه اولیه نکاتی که مشهود بود به این قرار نت برداری گردید 1. فاصله موجود بین دو دندان جلو قابل تقسیم بندی و زیبا سازی نیست 2. لازم است که فرنوم برداشته شود 3.فک پایین تقسیم بندی مناسبی دارد بنابر این طی یک جلسه و با یک جراحی حدودا پنج دقیقه ای فرنوم برداشته شد و بعد از یک هفته دندان های سانترال را تحت فشار برای جابجایی قرار دادیم و بعد از چند تغییر در محوریت نیرو ها فضا ها تقسیم بندی و دیاستم بسته شد .

دیاستم 7448
تاریخ مراجعه :1396/01/07
شماره پرونده : 7448
لطفا امتیاز دهید 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
Loading...

دیاستم 7448 :

بستن فاصله دندان ها در پرونده درمانی دیاستم 7448 یکی از سخت ترین کارهای مربوط به بستن دیاستم بود . این درمان طبق روش استاد علی یزدانی انجام گردید و متاسفانه عکس اولیه تهیه شده بوسیله دوربین مطب در هنگام پردازش بعدی باز نشد . عکسی که مشاهده می فرمایید و یک نخ سیاه رنگ هم در آن مشهود است توسط خود مراجعه کننده و توسط موبایل گرفته شده بود .
در هنگام مراجعه و معاینه اولیه نکاتی که مشهود بود به این قرار نت برداری گردید
1. فاصله موجود بین دو دندان جلو قابل تقسیم بندی و زیبا سازی نیست
2. لازم است که فرنوم برداشته شود
3.فک پایین تقسیم بندی مناسبی دارد
بنابر این طی یک جلسه و با یک جراحی حدودا پنج دقیقه ای فرنوم برداشته شد و بعد از یک هفته دندان های سانترال را تحت فشار برای جابجایی قرار دادیم و بعد از چند تغییر در محوریت نیرو ها فضا ها تقسیم بندی و دیاستم بسته شد .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: فاصله های دندانی

رنگ: A2 الترادنت

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

دیدگاه (2)
ترانه۲۹/۰۵/۱۳۹۷پاسخ دادن  
با سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر. بنده دندون نیش بالا سمت راست ام بعلت فاصله زیادی که با دندون پیش گرفته بود به دکتر مراجعه کردم و علت فاصله افتادن و تا حدودی لق شدن و بلند تر شدنش را مشکل لثه خطاب کردند و پس از جراحی لثه و پیوند استخوان در آن قسمت میخوام برای زیبایی و از بین بردن این فاصله اقدام کنم ... اول از همه اینکه دکتر من دو روش پیشنهاد کردند ۱ - اینکه قد دندون نیش رو کوتاه کنن و با کامپوزیت شکل ظاهری را درست کنند و یا اینکه ۲ - دندون نیش جلو دهانم را عصب کشی کنن و پست و روکش بذارن که روش اول رو دکترم گفتن بهتره چون دندونم سالم هست. سوالی که دارم کدوم یکی ازین روش ها بهتر است? و کدامیک آسیب کمتری به دندونم میزنه?و استفاده از هریک از روش ها بالا هر کدوم چند سال دوام داره... با توجه به اینکه جلو دهانم هست و بسیار حائز اهمیت هست هم بلحاظ زیبایی هم به لحاظ گاز گرفتن پیشنهاد میکنید کدوم کار رو بکنم ? و چقدر بعد از زمان جراحی لثه ام برای ترمیم زیبایی اقدام کنم? ممنون از راهنماییتون
دکتر محمد رضا سهرابی۳۱/۰۵/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام خانم ترانه پاسخ به سوالاتی که پرسیده اید نیاز به معاینه کامل و بررسی های اکلوژنی دارد ولی یک نظر کلی دارم که اصلا با عصب کشی و پست و روکش دندان یک خانم جوان موافق نیستم و ترجیح اولیه ام این است که با یک ارتودنتیست هم مشاوره کنید موفق باشید

سوال یا دیدگاه شما؟.

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)