دیاستم 7448 | بستن فاصله دندانی | دکتر سهرابی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

دیاستم 7448

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 5 - "دیاستم 7448" by , written on ۱۲/۰۱/۱۳۹۶

دیاستم 7448 : بستن فاصله دندان ها در پرونده درمانی دیاستم 7448 یکی از سخت ترین کارهای مربوط به بستن دیاستم بود . این درمان طبق روش استاد علی یزدانی انجام گردید و متاسفانه عکس اولیه تهیه شده بوسیله دوربین مطب در هنگام پردازش بعدی باز نشد . عکسی که مشاهده می فرمایید و یک نخ سیاه رنگ هم در آن مشهود است توسط خود مراجعه کننده و توسط موبایل گرفته شده بود . در هنگام مراجعه و معاینه اولیه نکاتی که مشهود بود به این قرار نت برداری گردید 1. فاصله موجود بین دو دندان جلو قابل تقسیم بندی و زیبا سازی نیست 2. لازم است که فرنوم برداشته شود 3.فک پایین تقسیم بندی مناسبی دارد بنابر این طی یک جلسه و با یک جراحی حدودا پنج دقیقه ای فرنوم برداشته شد و بعد از یک هفته دندان های سانترال را تحت فشار برای جابجایی قرار دادیم و بعد از چند تغییر در محوریت نیرو ها فضا ها تقسیم بندی و دیاستم بسته شد .

دیاستم 7448
تاریخ مراجعه :1396/01/07
شماره پرونده : 7448
به این نوشته امتیاز دهید 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
Loading...

دیاستم 7448 :

بستن فاصله دندان ها در پرونده درمانی دیاستم 7448 یکی از سخت ترین کارهای مربوط به بستن دیاستم بود . این درمان طبق روش استاد علی یزدانی انجام گردید و متاسفانه عکس اولیه تهیه شده بوسیله دوربین مطب در هنگام پردازش بعدی باز نشد . عکسی که مشاهده می فرمایید و یک نخ سیاه رنگ هم در آن مشهود است توسط خود مراجعه کننده و توسط موبایل گرفته شده بود .
در هنگام مراجعه و معاینه اولیه نکاتی که مشهود بود به این قرار نت برداری گردید
1. فاصله موجود بین دو دندان جلو قابل تقسیم بندی و زیبا سازی نیست
2. لازم است که فرنوم برداشته شود
3.فک پایین تقسیم بندی مناسبی دارد
بنابر این طی یک جلسه و با یک جراحی حدودا پنج دقیقه ای فرنوم برداشته شد و بعد از یک هفته دندان های سانترال را تحت فشار برای جابجایی قرار دادیم و بعد از چند تغییر در محوریت نیرو ها فضا ها تقسیم بندی و دیاستم بسته شد .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: فاصله های دندانی

رنگ: A2 الترادنت

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

سوال یا دیدگاه شما؟.

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)