روکش تمام سرامیک _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

روکش تمام سرامیک

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "روکش تمام سرامیک" by , written on ۲۵/۰۶/۱۳۹۴

روکش تمام سرامیک Cad Cam مراجعه کننده در کلینیک پرستیژ درمان را انجام داده اند و برای این کار از روکش تمام سرامیک Cad Cam استفاده شد. مدت زمان ورود و خروج ایشان در کلینیک ، در مجموع دو ساعت به طول انجامید. روکش ها بطور معمول دارای یک بیس فلزی هستند که روی آنها چینی ، پخته شده و پوشیده میشود. عیب این روکش ها نیاز آنها به تراش بیشتر دندان پایه و کدر بودن آن به علت دیده شدن سایه فلز از روی لایه نازک چینی است . در ضمن لبه این روکشها در قسمت لثه تیره رنگ بوده و موجب تغییر رنگ لثه می شود. با سیستم جدید روکش های تمام سرامیک ، دیگر از تیرگی و سیاهی اطراف لثه خبری نیست . باتوجه به اینکه در این روکشها فریم فلزی وجود ندارد ،زیبایی و رنگ این روکش ها نسبت به روکش های معمولی بسیار بهتر و مشابه با دندانهای طبیعی می باشد ، در صورتیکه روکش های معمولی رنگ مصنوعی و حالت گچی دارند.

روکش تمام سرامیک
تاریخ مراجعه :1394/06/25
شماره پرونده : 1235
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

روکش تمام سرامیک Cad Cam

مراجعه کننده در کلینیک پرستیژ درمان را انجام داده اند و برای این کار از روکش تمام سرامیک Cad Cam استفاده شد.

مدت زمان ورود و خروج ایشان در کلینیک ، در مجموع دو ساعت به طول انجامید.

روکش ها بطور معمول دارای یک بیس فلزی هستند که روی آنها چینی ، پخته شده و پوشیده میشود. عیب این روکش ها نیاز آنها به تراش بیشتر دندان پایه و کدر بودن آن به علت دیده شدن سایه فلز از روی لایه نازک چینی است . در ضمن لبه این روکشها در قسمت لثه تیره رنگ بوده و موجب تغییر رنگ لثه می شود. با سیستم جدید روکش های تمام سرامیک ، دیگر از تیرگی و سیاهی اطراف لثه خبری نیست . باتوجه به اینکه در این روکشها فریم فلزی وجود ندارد ،زیبایی و رنگ این روکش ها نسبت به روکش های معمولی بسیار بهتر و مشابه با دندانهای طبیعی می باشد ، در صورتیکه روکش های معمولی رنگ مصنوعی و حالت گچی دارند.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: روکش زیرکونیا

دیدگاه (2)
محمدرضا اشکوری۱۱/۰۲/۱۳۹۸پاسخ دادن  
سلام جناب دکتر برای معاینه ومشاوره چه زمانی باید مطب باشم ومعاینه ایا رایگان هست یاخیرممنون
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳/۰۲/۱۳۹۸پاسخ دادن  
سلام بزرگوار مشاوره رایگان است و برای رزرو وقت باید با شماره تلفن ۲۶۷۶۸۷۱۹ یا موبایل ۰۹۱۹۱۰۰۰۵۳۳ هماهنگی انجام شود . موفق باشید

سوال یا دیدگاه شما؟.

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)