لامینیت دندان دو فک _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

لامینیت دندان دو فک

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "لامینیت دندان دو فک" by , written on ۰۳/۱۲/۱۳۹۳

لامینیت دندان دو فک : خانم مراجعه کننده از طریق یکی از مراجعین قبلی مطب با ونیر کامپوزیت آشنا شده بود . تغییرات دندان ها و لبخندی که تفاوتش را لمس کرده بود باعث شد یک جلسه مشاوره خوب را داشته باشیم . مطالعه مناسب مطالب سایت ، دقت مناسب در هنگام تعیین رنگ دندان ، حضور مادر ایشان در جلسه مشاوره و شنیدن و پذیرش نکات قابل ملاحظه در درمان ، نهایتا یک رضایت دو طرفه را از لامینیت دندان دو فک انجام شده ایجاد نمود . قبل از جلسه مشاوره قسمت مشاوره زیبایی را خیلی خوب مطالعه کنید. پینوشت : کامپازیت ونیر:پوسته نازکی از مواد رنگ دندان از جنس کامپازیت (کامپوزیت دندان) است که روی سطح بیرونی دندان قرار داده شده و چسبانده میشود (مشابه روش کاشت ناخن).

لامینیت دندان دو فک
تاریخ مراجعه :1393/07/03
شماره پرونده : 6692
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

لامینیت دندان دو فک :

خانم مراجعه کننده از طریق یکی از مراجعین قبلی مطب با ونیر کامپوزیت آشنا شده بود . تغییرات دندان ها و لبخندی که تفاوتش را لمس کرده بود باعث شد یک جلسه مشاوره خوب را داشته باشیم . مطالعه مناسب مطالب سایت ، دقت مناسب در هنگام تعیین رنگ دندان ، حضور مادر ایشان در جلسه مشاوره و شنیدن و پذیرش نکات قابل ملاحظه در درمان ، نهایتا یک رضایت دو طرفه را از لامینیت دندان دو فک انجام شده ایجاد نمود . قبل از جلسه مشاوره قسمت مشاوره زیبایی را خیلی خوب مطالعه کنید.

پینوشت :
کامپازیت ونیر:پوسته نازکی از مواد رنگ دندان از جنس کامپازیت (کامپوزیت دندان) است که روی سطح بیرونی دندان قرار داده شده و چسبانده میشود (مشابه روش کاشت ناخن).

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: B1 الترا دنت

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

سوال یا دیدگاه شما؟.

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)