لمینیت کامپوزیت 6766 _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

لمینیت کامپوزیت ۶۷۶۶

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "لمینیت کامپوزیت ۶۷۶۶" by , written on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۴

لمینیت کامپوزیت ۶۷۶۶ مراجعه کننده خانمی حدوداً سی ساله هستند که مشکل اختلاف رنگ دندان های فک بالا را با درمان  لمینیت کامپوزیت ۶۷۶۶  یا همان ونیر کامپوزیت رفع کرده و دندان های فک پایین نیز با ارتودنسی مرتب شده است. درمان ایشان مدت سه ماه به طول انجامید که به علت انجام درمان های مکمل ارتو و پریو بود که همراه با جراحی لثه برای طراحی خط لبخند بهتر به پایان رسید. درمان لامینیت کامپوزیت مورد رضایت بیمار بوده است و نتیجه رضایت بخش حاصل شده است. پینوشت : ماندگاری لمینیت ها مانند دندانهای طبیعی به مواردی مثل بهداشت بیمار ، عادات غلطی از جمله ناخن جویدن و دندان قروچه و رژیم غذایی و جنس دندانها بستگی دارد ولی میتوان گفت که اگر کار دقیق و درست انجام شود و لامینیت به درستی با دندان زیرین باند شود و بیمار نیز نگهداری و مراقبتهای لازم را داشته باشد، جزء یکی از با دوام ترین درمانهای دندانپزشکی محسوب می شود .

لمینیت کامپوزیت ۶۷۶۶
تاریخ مراجعه :1394/02/20
شماره پرونده : 6766
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

لمینیت کامپوزیت ۶۷۶۶

مراجعه کننده خانمی حدوداً سی ساله هستند که مشکل اختلاف رنگ دندان های فک بالا را با درمان  لمینیت کامپوزیت ۶۷۶۶  یا همان ونیر کامپوزیت رفع کرده و دندان های فک پایین نیز با ارتودنسی مرتب شده است. درمان ایشان مدت سه ماه به طول انجامید که به علت انجام درمان های مکمل ارتو و پریو بود که همراه با جراحی لثه برای طراحی خط لبخند بهتر به پایان رسید. درمان لامینیت کامپوزیت مورد رضایت بیمار بوده است و نتیجه رضایت بخش حاصل شده است.

پینوشت :

ماندگاری لمینیت ها مانند دندانهای طبیعی به مواردی مثل بهداشت بیمار ، عادات غلطی از جمله ناخن جویدن و دندان قروچه و رژیم غذایی و جنس دندانها بستگی دارد ولی میتوان گفت که اگر کار دقیق و درست انجام شود و لامینیت به درستی با دندان زیرین باند شود و بیمار نیز نگهداری و مراقبتهای لازم را داشته باشد، جزء یکی از با دوام ترین درمانهای دندانپزشکی محسوب می شود .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: XL Kerr

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت ایتالیا

یک دیدگاه بگذارید

*

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)