کامپوزیت ونیر 7506 | ونیر کامپوزیت | کامپوزیت ونیر

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

کامپوزیت ونیر 7506

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "کامپوزیت ونیر 7506" by , written on ۰۵/۰۱/۱۳۹۶

کامپوزیت ونیر 7506 : کامپوزیت ونیر 7506 را در این جا برایتان شرح می دهیم خانم مراجعه کننده حدودا سی ساله و از طریق یکی از مراجعین مطب با ما آشنا شده بود . از یک طرف مایل نبودند دندان هایشان خیلی خیلی سفید شود و در ادبیات گفتاری به رنگ های طبیعی اشاره میکردند و در هنگام تعیین رنگ به مواردی بالاتر از طبیعی قناعت می نمودند . این مسئله یکی از مشکلات مهم در هنگام انتخاب عزیزانی است که برای انتخاب رنگ دو دیدگاه متفاوت را جمع می کنند . اول این که می خواهند نظر خانواده مبنی بر طبیعی بودن رنگ دندان هایشان تامین گردد و دلشان با رنگ های روشن تر است . پس از دو جلسه مشاوره پیرامون رنگ دندان ها به رنگ کامپوزیت ایکس ال شرکت کر رسیدیم که جز رنگ های طبیعی نیست ولی سفیدی نسبتا طبیعی دارد .  

کامپوزیت ونیر 7506
تاریخ مراجعه :1395/12/22
شماره پرونده : 7506
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

کامپوزیت ونیر 7506 :

کامپوزیت ونیر 7506 را در این جا برایتان شرح می دهیم
خانم مراجعه کننده حدودا سی ساله و از طریق یکی از مراجعین مطب با ما آشنا شده بود . از یک طرف مایل نبودند دندان هایشان خیلی خیلی سفید شود و در ادبیات گفتاری به رنگ های طبیعی اشاره میکردند و در هنگام تعیین رنگ به مواردی بالاتر از طبیعی قناعت می نمودند . این مسئله یکی از مشکلات مهم در هنگام انتخاب عزیزانی است که برای انتخاب رنگ دو دیدگاه متفاوت را جمع می کنند . اول این که می خواهند نظر خانواده مبنی بر طبیعی بودن رنگ دندان هایشان تامین گردد و دلشان با رنگ های روشن تر است .
پس از دو جلسه مشاوره پیرامون رنگ دندان ها به رنگ کامپوزیت ایکس ال شرکت کر رسیدیم که جز رنگ های طبیعی نیست ولی سفیدی نسبتا طبیعی دارد .

 

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

رنگ: XL Kerr

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

سوال یا دیدگاه شما؟.

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)