درباره نگین دندان :

نگین دندان پزشکی وارد حوزه زیبایی شده است ضمنا لبخند زیبا مقوله ای است که انسان همواره دنبال آن بوده و هست . نگین دندان در جلوه سازی این زیبایی ، قدمتی تاریخی دارند .
همیشه ظاهر مرتب ، زیبا و دلنشین یک فرد باعث افزایش اعتماد بنفس ، غرور و جذابیت وی می شود . این احساس برای زیبا بودن از دیرباز با انسان همراه بوده و در طول گذشت زمان این تنها روش های زیبا شدن بود که ممکن بود دچار تغییر و تحول شوند .
در زمان فراعنه مصر زنان از الماس که در دندان کار گذاشته می شد ، برای بزرگی و زیبایی استفاده می کردند و تا به امروزه این موضوع شکل جدیدی به خود گرفته و مورد توجه می باشد.
نگین دندان
نگین های دندانی اشکال متفاوتی دارند (برای مشاهده کاتالوگ مربوطه کلیک کنید ) . قلب . ستاره . دایره و … بعضی نگین ها کریستالی می باشند (سفید یا رنگی) و انواع دیگر نگین ها نمونه های طلا می باشد که به اشکال متفاوت فرم داده شده اند که بنا به سلیقه شخصی انتخاب می شوند .

برای نصب نگین دندان موارد زیر را بخوانید :

  • چسباندن نگین نیاز به تزریق بی حسی ندارد.
  • جهت چسباندن ابتدا سطح دندان تمیز می شود و بدون آسیب رساندن به دندان , توسط مواد چسبنده مخصوص روی سطح دندان قرار می گیرد و به هیچ وجه بخاطر نگین سطح دندان تراش داده نمی شود.
  • نگین دندان هیچ آسیب و ضرری به دندان نمی رساند.
  • مهمترین مساله در نگهداری نگین بهداشت خوب دهان و دندان است و باید توجه داشت روی دندانی که پوسیدگی دارد گذاشته نشود.
  • معمولا بیشترین دندان که نگین روی آن کار گذاشته می شود، دندان ثنایای کناری یا لترال (دندان شماره۲) میباشد.
  • دندانپزشک برای کاشت نگین باید علم و مهارت کافی را داشته باشه، باز یادآوری می شود که این عمل با تکنیک خاصی انجام می شود.
  • به توصیه های دندانپزشک و کارخانه سازنده برای استفاده بهینه از نگین و طریقه مسواک زدن و رعایت بهداشت عمل کنید.
  • اگر جزء افرادی هستید که دندانهای شما جرم زیادی دارند به هیچ وجه استفاده از این نگین ها قبل از جرم گیری و آموزش بهداشت برای شما مناسب نیست.
  • باور داشته باشیم نصب نگین در محیط زنده دهان یک کار پزشکیست و سپردن آن به محیط آرایشگاه و …. کار خطرناکیست.

نمونه نگین بر دندان

 

شکل های متنوع نگین

 

[alert type=”information” title=”مطالب مرتبط” grey_skin=1 ]اگر دوست دارید مطالب بیشتری در مورد درمان های زیبایی بخوانید ، بر روی دکمه های زیر کلیک کنید[/alert]

[cws_button type=default size=small link=/tag/خط-لبخند/# ]اصلاح خط لبخند[/cws_button] [cws_button type=rounded size=small link=/tag/درباره-لامینیت-کامپوزیت/# ]درباره لمینیت کامپوزیت[/cws_button] [cws_button type=default size=small link=/tag/درباره-لمینیت/# ]درباره لمینیت[/cws_button]


[cws_button type=rounded size=small link=/tag/درباره-ونیر-کامپوزیت/# ]درباره ونیر کامپوزیت[/cws_button] [cws_button type=default size=small link=/tag/طرح-لبخند/# ]طرح لبخند[/cws_button] [cws_button type=rounded size=small link=/tag/لبخند-زیبا-چیست/# ]لبخند زیبا چیست ؟[/cws_button]