نمونه ی از اصلاح شکل دندانی بدون تراش _ دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

اصلاح شکل دندانی بدون تراش

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 5 - "اصلاح شکل دندانی بدون تراش" by , written on ۱۳۹۳-۱۲-۰۳

اصلاح شکل دندانی بدون تراش : خانم مراجعه کننده جهت اصلاح شکل دندانی بدون تراش مراجعه نموده بود . ارتودنسی واقعا گزینه قابل دفاع نبود ،هر چند به عنوان طرح درمان اول عنوان شد . شاید این سوال را بپرسید که چرا ارتودنسی در این جا گزینه قابل دفاع نبود . بهر حال ارتودنسی یک درمان طولانی مدت است که نیروی تازه جوانی خاصی می طلبد و هنگامی که انسان از سنین پایین که عبور میکند گاها تحملش کمتر میگردد .  اصلاح شکل دندان ها بدون تراش انجام شد و متاسفانه هالو افکت و رنگ های متفاوت لبه ها که در نور عادی بسیار زیبا و واضح بود در فتو گرافی و بعلت نور فلاش ثبت نشده است . یادمان باشد ونیر کامپوزیت جایگزین درمان ارتو دنسی نیست ولی گاهی و در شرایطی میتواند کمک کننده باشد .

اصلاح شکل دندانی بدون تراش
تاریخ مراجعه :1392/08/17
شماره پرونده : 6359
لطفا امتیاز دهید 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
Loading...

اصلاح شکل دندانی بدون تراش :

خانم مراجعه کننده جهت اصلاح شکل دندانی بدون تراش مراجعه نموده بود . ارتودنسی واقعا گزینه قابل دفاع نبود ،هر چند به عنوان طرح درمان اول عنوان شد . شاید این سوال را بپرسید که چرا ارتودنسی در این جا گزینه قابل دفاع نبود . بهر حال ارتودنسی یک درمان طولانی مدت است که نیروی تازه جوانی خاصی می طلبد و هنگامی که انسان از سنین پایین که عبور میکند گاها تحملش کمتر میگردد .  اصلاح شکل دندان ها بدون تراش انجام شد و متاسفانه هالو افکت و رنگ های متفاوت لبه ها که در نور عادی بسیار زیبا و واضح بود در فتو گرافی و بعلت نور فلاش ثبت نشده است . یادمان باشد ونیر کامپوزیت جایگزین درمان ارتو دنسی نیست ولی گاهی و در شرایطی میتواند کمک کننده باشد .

بازگشت به گالریبازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: مرتب کردن دندان ها ونیر کامپوزیت

رنگ: A2 الترادنت

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .