اصلاح لثه با ونیر کامپوزیت صورتی - دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

اصلاح لثه با ونیر کامپوزیت صورتی

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "اصلاح لثه با ونیر کامپوزیت صورتی" by , written on ۱۳۹۴-۰۹-۱۸

ونیر کامپوزیت فک پایین و اصلاح لثه با ونیر کامپوزیت صورتی: مرور زمان و تحلیل لثه یکی از عواقب غیر قابل جبران (شاید هم بهتر است بگویم به سختی قابل جبران) عدم رعایت بهداشت و جرمگیری نکردن است . دندان هایی که در صورتی که بتوان آنها را نگه داشت ظاهری بلند و نازیبا را به ارمغان خواهند آورد . امروزه روش های بسیار پیشرفته ای برای بازسازی عمودی بافت نرم دندان ها وجود دارد که جدای از محدودیت های درمانی دارای هزینه های بالا و ریسک های متعددیست . مراجعه کننده گرامی تمایل به درمانی سریع داشتند و قانع به انجام درمان های پریو نشدند . یک کار ترکیبی از ونیر کامپوزیت و شبیه سازی لثه تا حدود زیادی توانست خنده مراجعه کننده را بازیابی کند . ونیر کامپوزیت فک پایین و اصلاح لثه با ونیر کامپوزیت صورتی درمانی بود که برای ایشان انجام شد.

اصلاح لثه با ونیر کامپوزیت صورتی
تاریخ مراجعه :1394/09/17
شماره پرونده : 1014
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

ونیر کامپوزیت فک پایین و اصلاح لثه با ونیر کامپوزیت صورتی:

مرور زمان و تحلیل لثه یکی از عواقب غیر قابل جبران (شاید هم بهتر است بگویم به سختی قابل جبران) عدم رعایت بهداشت و جرمگیری نکردن است . دندان هایی که در صورتی که بتوان آنها را نگه داشت ظاهری بلند و نازیبا را به ارمغان خواهند آورد . امروزه روش های بسیار پیشرفته ای برای بازسازی عمودی بافت نرم دندان ها وجود دارد که جدای از محدودیت های درمانی دارای هزینه های بالا و ریسک های متعددیست . مراجعه کننده گرامی تمایل به درمانی سریع داشتند و قانع به انجام درمان های پریو نشدند . یک کار ترکیبی از ونیر کامپوزیت و شبیه سازی لثه تا حدود زیادی توانست خنده مراجعه کننده را بازیابی کند . ونیر کامپوزیت فک پایین و اصلاح لثه با ونیر کامپوزیت صورتی درمانی بود که برای ایشان انجام شد.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: A2 الترادنت

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت ژاپن

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .