طراحی خط لبخند با ونیر کامپوزیت دو فک

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

طراحی خط لبخند با ونیر کامپوزیت دو فک

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "طراحی خط لبخند با ونیر کامپوزیت دو فک" by , written on ۱۳۹۳-۱۲-۰۳

طراحی خط لبخند با ونیر کامپوزیت دو فک : طراحی خط لبخندی که مشاهده میکنید حاوی نکات بسیار آموزنده و کلیدی برای تصمیم گیری میباشد . خانم مراجعه کننده حدودا 37 ساله بودند . همانطور که در فتوگرافی قبل از کار مشاهده میفرمایید , پوسیدگی های سطحی و پراکنده در دندان ها مشهود است . لبه دندان ها ساییده شده و رنگ دندان ها هم زرد میباشد. در محیط یک آرایشگاه با یکی از مراجعین قبلی ما آشنا شده بود و بدون مطالعه مطالب مطرح شده در سایت تقاضای وقت مشاوره زیبایی نمود. در جلسه مشاوره نکات همیشگی عنوان شد و از ایشان درخواست شد مطالب را با دقت و بدون هیجان گوش کنند و یا مطالب سایت را با حوصله مطالعه کنند. همانروز نوبت درمان را رزرو و در جلسه درمان حاضر شدند. همانطور که گفته شد روند درمان ایشان که در نهایت بسیار هم راضی هستند نکات آموزنده زیر را به همراه داشت:  در جلسه مشاوره اولیه کلمه که ایشان بکار میبرد “دندان های زیبا با رنگ نسبتا طبیعی” بود ولی کامپوزیتی که انتخاب می نمودند جز کامپوزیت های بسیار روشن و اصطلاحا هالیوودی بود. در جلسه درمانی با ذکر این نکته و توافق دو طرفه و موکاپ مجدد رنگ تعیین شده تغییر نمود و رنگی طبیعی تر انتخاب گردید. مراجعه کننده بعد از درمان بسیار راضی بود ولی وقتی به منزل رفته بود همسرشان رنگ را باز هم سفید تر از حد لازم میدانست( بخاطر رعایت همین نکات است که درخواست میشود در جلسه تعیین رنگ کسانی که در این زمینه تاثیر گذارند را همراه بیاورید) بعد از جلسه درمانی ده روز درخواستی را صبر نکردند و اجبارا بعلت مسافرت به خارج از ایران دندان ها کمی کوتاه تر شد. نارضایتی اولیه به رضایتمندی بالای تبدیل شد که فک پایین را هم ونیر کردند و نفرات زیادی را به مطب معرفی نمودند.(لطفا اگر قرار مسافرت و میهمانی و عروسی و نامزدی و تولد و……دارید درمانتان را حداقل بیست روز قبل قرار دهید یا به بعد مراسم موکول کنید) نکات عنوان شده در درمان های مختلف سایت میتواند در تصمیم گیری قبل از درمان و آشنایی شما با چالش های احتمالی بعد از درمان بسیار مفید باشد. حتی اگر توسط دوستانی به مطب معرفی شده اید که قبلا این درمان را انجام داده اند از مطالعه مطالب سایت و مطالب نوشته شده در قسمت “جزییات مطلب” چشم پوشی نکنید. مطمئن باشید بیش از یک دهه تجربه کار کلینیکی در زمینه زیبایی ، در کلمات بکار رفته شده نهفته است و ما سعی میکنیم مشاوری امین و صادق برای شما باشیم. پس هم خوب بخوانید و هم به”جلسه مشاوره” فقط بصورت تشریفاتی نگاه نکنید.

طراحی خط لبخند با ونیر کامپوزیت دو فک
تاریخ مراجعه :1393/02/17
شماره پرونده : 6225
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

طراحی خط لبخند با ونیر کامپوزیت دو فک :

طراحی خط لبخندی که مشاهده میکنید حاوی نکات بسیار آموزنده و کلیدی برای تصمیم گیری میباشد . خانم مراجعه کننده حدودا 37 ساله بودند . همانطور که در فتوگرافی قبل از کار مشاهده میفرمایید , پوسیدگی های سطحی و پراکنده در دندان ها مشهود است . لبه دندان ها ساییده شده و رنگ دندان ها هم زرد میباشد. در محیط یک آرایشگاه با یکی از مراجعین قبلی ما آشنا شده بود و بدون مطالعه مطالب مطرح شده در سایت تقاضای وقت مشاوره زیبایی نمود. در جلسه مشاوره نکات همیشگی عنوان شد و از ایشان درخواست شد مطالب را با دقت و بدون هیجان گوش کنند و یا مطالب سایت را با حوصله مطالعه کنند. همانروز نوبت درمان را رزرو و در جلسه درمان حاضر شدند.
همانطور که گفته شد روند درمان ایشان که در نهایت بسیار هم راضی هستند نکات آموزنده زیر را به همراه داشت:

  1.  در جلسه مشاوره اولیه کلمه که ایشان بکار میبرد “دندان های زیبا با رنگ نسبتا طبیعی” بود ولی کامپوزیتی که انتخاب می نمودند جز کامپوزیت های بسیار روشن و اصطلاحا هالیوودی بود. در جلسه درمانی با ذکر این نکته و توافق دو طرفه و موکاپ مجدد رنگ تعیین شده تغییر نمود و رنگی طبیعی تر انتخاب گردید. مراجعه کننده بعد از درمان بسیار راضی بود ولی وقتی به منزل رفته بود همسرشان رنگ را باز هم سفید تر از حد لازم میدانست( بخاطر رعایت همین نکات است که درخواست میشود در جلسه تعیین رنگ کسانی که در این زمینه تاثیر گذارند را همراه بیاورید)
  2. بعد از جلسه درمانی ده روز درخواستی را صبر نکردند و اجبارا بعلت مسافرت به خارج از ایران دندان ها کمی کوتاه تر شد. نارضایتی اولیه به رضایتمندی بالای تبدیل شد که فک پایین را هم ونیر کردند و نفرات زیادی را به مطب معرفی نمودند.(لطفا اگر قرار مسافرت و میهمانی و عروسی و نامزدی و تولد و……دارید درمانتان را حداقل بیست روز قبل قرار دهید یا به بعد مراسم موکول کنید)
  3. نکات عنوان شده در درمان های مختلف سایت میتواند در تصمیم گیری قبل از درمان و آشنایی شما با چالش های احتمالی بعد از درمان بسیار مفید باشد. حتی اگر توسط دوستانی به مطب معرفی شده اید که قبلا این درمان را انجام داده اند از مطالعه مطالب سایت و مطالب نوشته شده در قسمت “جزییات مطلب” چشم پوشی نکنید. مطمئن باشید بیش از یک دهه تجربه کار کلینیکی در زمینه زیبایی ، در کلمات بکار رفته شده نهفته است و ما سعی میکنیم مشاوری امین و صادق برای شما باشیم. پس هم خوب بخوانید و هم به”جلسه مشاوره” فقط بصورت تشریفاتی نگاه نکنید.
بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: E-bleach M

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت برزیل

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .