لامینیت کامپوزیتی _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

لامینیت کامپوزیتی

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 5 - "لامینیت کامپوزیتی" by , written on ۱۳۹۵-۰۵-۰۱

لامینیت کامپوزیتی در فک بالای یک خانم جوان : کامپوزیت ها زیبایی با شتاب خیره کننده ای همگام با رشد تکنولوژیکی در حال حرکت هستند . خانم مراجعه کننده سابقه درمان لامینیت کامپوزیتی را در خانواده داشتند و از طریق سایت با ما آشنا شدند . چندین مورد چلسات تعیین رنگ داشتند . از رنگ های انتخابی سایت به نهایت خواست خود نرسیده بودند و در نهایت با ترکیب لایه ای دو نوع و رنگ از کامپوزیت ها به خواست خودشان رسیدند . ایشان یک رنگ روشن می خواستند ولی در سایت نمونه ان را پیدا نمی کردند . یک رنگ سفید ولی سه بعدی و شیشه ای .برای تامین نظر ایشان از دو سیستم متفاوت استفاده شده است . یک دنتین کاملا اپک و گچی و یک انامل با تم آبی که به کارمان عمق می داد .

لامینیت کامپوزیتی
تاریخ مراجعه :95/04/30
شماره پرونده : 7367
لطفا امتیاز دهید 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
Loading...

لامینیت کامپوزیتی در فک بالای یک خانم جوان :

کامپوزیت ها زیبایی با شتاب خیره کننده ای همگام با رشد تکنولوژیکی در حال حرکت هستند . خانم مراجعه کننده سابقه درمان لامینیت کامپوزیتی را در خانواده داشتند و از طریق سایت با ما آشنا شدند . چندین مورد چلسات تعیین رنگ داشتند . از رنگ های انتخابی سایت به نهایت خواست خود نرسیده بودند و در نهایت با ترکیب لایه ای دو نوع و رنگ از کامپوزیت ها به خواست خودشان رسیدند . ایشان یک رنگ روشن می خواستند ولی در سایت نمونه ان را پیدا نمی کردند . یک رنگ سفید ولی سه بعدی و شیشه ای .برای تامین نظر ایشان از دو سیستم متفاوت استفاده شده است . یک دنتین کاملا اپک و گچی و یک انامل با تم آبی که به کارمان عمق می داد .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: OS الترادنت XL Kerr ترکیبی

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا کامپوزیت های ساخت ایتالیا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .