لمینیت دندان یا ونیر کامپوزیت

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

لمینیت دندان یا ونیر کامپوزیت

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "لمینیت دندان یا ونیر کامپوزیت" by , written on ۱۳۹۳-۱۲-۰۳

لمینیت دندان یا ونیر کامپوزیت: امروزه استفاده از لامینیت دندان در دندان پزشکی زیبایی و برای اصلاح طرح لبخند رواج پیدا کرده است. ونیر کامپوزیت ها که به لامینیت دندان معروف است به سرعت در حال محبوب شدن هستند. این نوع لمینیت ها پوسته های نازکی از جنس کامپوزیت می باشند که با قرار گرفتن بر روی دندان ها جلوه خاصی روی دندان های افراد ایجاد می کنند. لامینیت دندان دارای انواع مختلفی می باشد که نوع کامپوزیتی آن نسبت به نوع سرامیکی آن دارای مزایایی می باشد. با توجه به اینکه در لامینیت دندان کامپوزیتی دندان ها تراش نمی خورد و فقط شیار هایی در دندان ایجاد می شود بسیار مناسب افراد با سن کم می باشد, چرا که به مینای دندان آسیبی وارد نمی شود. ولی به طور کلی قبل از اجرای درمان دندان های بیمار باید به درستی آنالیز شود و بهترین نوع لمینیت با توجه به نوغ دندان های فرد انتخاب شود. لامینیت دندان کامپوزیتی فک بالا تصویری که مشاهده می فرمایید از نمونه لامینیت های کامپوزیتی انجام شده توسط دکتر سهرابی می باشد . فتو گرافی مربوطه لبخند یک خانم حدودا 27 ساله مربوط به قبل از درمان و بعد از لمینیت کامپوزیت است. اولین در خواست این مراجعه کننده زیبایی لبخند بدون تراش دندان ها بود. لامینیت دندان کامپوزیتی با کمتریت تراش ممکن بر روی دندان انجام شد. کیفیت فتو گرافی خیلی خوب نیست . در مراحل پالیش بعدی عکس جدید بعد از درمان به قسمت توضیحات بیشتر این درمان اضافه خواهد شد.

لمینیت دندان یا ونیر کامپوزیت
تاریخ مراجعه :1392/09/20
شماره پرونده : 6416
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

لمینیت دندان یا ونیر کامپوزیت:

امروزه استفاده از لامینیت دندان در دندان پزشکی زیبایی و برای اصلاح طرح لبخند رواج پیدا کرده است. ونیر کامپوزیت ها که به لامینیت دندان معروف است به سرعت در حال محبوب شدن هستند. این نوع لمینیت ها پوسته های نازکی از جنس کامپوزیت می باشند که با قرار گرفتن بر روی دندان ها جلوه خاصی روی دندان های افراد ایجاد می کنند. لامینیت دندان دارای انواع مختلفی می باشد که نوع کامپوزیتی آن نسبت به نوع سرامیکی آن دارای مزایایی می باشد. با توجه به اینکه در لامینیت دندان کامپوزیتی دندان ها تراش نمی خورد و فقط شیار هایی در دندان ایجاد می شود بسیار مناسب افراد با سن کم می باشد, چرا که به مینای دندان آسیبی وارد نمی شود. ولی به طور کلی قبل از اجرای درمان دندان های بیمار باید به درستی آنالیز شود و بهترین نوع لمینیت با توجه به نوغ دندان های فرد انتخاب شود.

لامینیت دندان کامپوزیتی فک بالا

تصویری که مشاهده می فرمایید از نمونه لامینیت های کامپوزیتی انجام شده توسط دکتر سهرابی می باشد . فتو گرافی مربوطه لبخند یک خانم حدودا 27 ساله مربوط به قبل از درمان و بعد از لمینیت کامپوزیت است. اولین در خواست این مراجعه کننده زیبایی لبخند بدون تراش دندان ها بود. لامینیت دندان کامپوزیتی با کمتریت تراش ممکن بر روی دندان انجام شد. کیفیت فتو گرافی خیلی خوب نیست . در مراحل پالیش بعدی عکس جدید بعد از درمان به قسمت توضیحات بیشتر این درمان اضافه خواهد شد.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: XL Kerr

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت ایتالیا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .