لمینیت کامپوزیت 1557 _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

لمینیت کامپوزیت 1557

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "لمینیت کامپوزیت 1557" by , written on ۱۳۹۴-۰۸-۱۱

لمینیت کامپوزیت 1557 : لبخند زیبا و دلنشین مسلما در زیبایی چهره و تعیین سن بسیار مهم است . امکان گذاشتن چهره کامل مراجعین از لحاظ اخلاق پزشکی مرسوم و معقول نیست وگرنه شما در این درمان می توانستید شاهد تغییر مثبت و شگرف یک درمان ساده در بازگشت سن واقعی بیمار باشید . طول کوتاه دندان های سانترال (دندان های جلویی) و عدم تناسب آنها با دندان کانین (نیش) و اصلاح رنگ دندان ها در این درمان یک لبخند زیبا را به ارمغان آورد . لمینیت کامپوزیت 1557  یک درمان بسیار موفق از این دیدگاه بود . پینوشت : پژوهشی جدید نشان می‌دهد ،مردم به آنهایی که این نوع لبخند را دارند احساس نزدیکی می‌کنند.”لبخند دوشنی یا طبیعی” شیوه‌ای قدرتمند برای ایجاد رابطه جدید است.افراد معمولا با لبخند طبیعی بسیار احساس همراهی و هماهنگی می‌کنند؛لبخندی که لب‌ها به‌طرف بالاست و چشم‌ها جمع می‌شوند آدم‌ها به راحتی می‌توانند لبخند مصنوعی را تشخیص دهند؛لبخندی که فقط شامل لب‌ها می‌شود و کاری به چشم‌ها ندارد. محققان بررسی کردند که افراد چه‌قدر از احساسات هم آگاه هستند ؛چه منفی و چه مثبت.یافته‌ها نشان داد افراد بیشتر نسبت به احساسات مثبت آگاه و هشیارند تا احساسات منفی. همچنین ثابت شد که یک لبخند واقعی و بی ریا،علامتی قوی برای همکاری و همراهی و وابستگی است.افراد نسبت به غریبه‌هایی که احساسات مثبت نشان می‌دهند ،احساس نزدیکی بیشتری می‌کنند.حس مثبتی که بطور خاصی جذاب است،همراه با هیبت و احترام می‌باشد.دکتر بلیندا کامپوس سرپرست تحقیقات می‌گوید: ” یافته‌های ما شواهد جدیدی از اهمیت احساسات مثبت در محافل اجتماعی ارائه داده و نقش احساسات مثبت را در توسعه ارتباطات جدید اجتماعی تائید می‌کند.انسان‌ها با احساسات مثبت دیگران بسیار هماهنگ شده و بیشتر می‌توانند با دیگران همراهی کنند.

لمینیت کامپوزیت 1557
تاریخ مراجعه :1394/08/18
شماره پرونده : 1557
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

لمینیت کامپوزیت 1557 :

لبخند زیبا و دلنشین مسلما در زیبایی چهره و تعیین سن بسیار مهم است . امکان گذاشتن چهره کامل مراجعین از لحاظ اخلاق پزشکی مرسوم و معقول نیست وگرنه شما در این درمان می توانستید شاهد تغییر مثبت و شگرف یک درمان ساده در بازگشت سن واقعی بیمار باشید . طول کوتاه دندان های سانترال (دندان های جلویی) و عدم تناسب آنها با دندان کانین (نیش) و اصلاح رنگ دندان ها در این درمان یک لبخند زیبا را به ارمغان آورد . لمینیت کامپوزیت 1557  یک درمان بسیار موفق از این دیدگاه بود .

پینوشت :
پژوهشی جدید نشان می‌دهد ،مردم به آنهایی که این نوع لبخند را دارند احساس نزدیکی می‌کنند.”لبخند دوشنی یا طبیعی” شیوه‌ای قدرتمند برای ایجاد رابطه جدید است.افراد معمولا با لبخند طبیعی بسیار احساس همراهی و هماهنگی می‌کنند؛لبخندی که لب‌ها به‌طرف بالاست و چشم‌ها جمع می‌شوند آدم‌ها به راحتی می‌توانند لبخند مصنوعی را تشخیص دهند؛لبخندی که فقط شامل لب‌ها می‌شود و کاری به چشم‌ها ندارد.

محققان بررسی کردند که افراد چه‌قدر از احساسات هم آگاه هستند ؛چه منفی و چه مثبت.یافته‌ها نشان داد افراد بیشتر نسبت به احساسات مثبت آگاه و هشیارند تا احساسات منفی.

همچنین ثابت شد که یک لبخند واقعی و بی ریا،علامتی قوی برای همکاری و همراهی و وابستگی است.افراد نسبت به غریبه‌هایی که احساسات مثبت نشان می‌دهند ،احساس نزدیکی بیشتری می‌کنند.حس مثبتی که بطور خاصی جذاب است،همراه با هیبت و احترام می‌باشد.دکتر بلیندا کامپوس سرپرست تحقیقات می‌گوید: ” یافته‌های ما شواهد جدیدی از اهمیت احساسات مثبت در محافل اجتماعی ارائه داده و نقش احساسات مثبت را در توسعه ارتباطات جدید اجتماعی تائید می‌کند.انسان‌ها با احساسات مثبت دیگران بسیار هماهنگ شده و بیشتر می‌توانند با دیگران همراهی کنند.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: E-bleach M

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آلمان

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .