نمونه نگین زیبایی دندان | دکتر سهرابی | دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

نگین زیبایی دندان

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "نگین زیبایی دندان" by , written on ۱۳۹۴-۱۰-۱۹

نگین زیبایی دندان: نمونه کاری که انجام شده است یک نگین کریستالی از شرکت سواروسکی است . در هنگام انجام درمان های ونیر کامپوزیت با این سفیدی ما توصیه بر نصب این گونه تزیینات را نداریم . واقعیت این است که نگین روی یک لبخند هالیودی متناسب نیست و هر چند به نظر مراجعین احترام می گذاریم ولی آن را مطرح میکنیم .  چندین بار از نماهای مختلف عکس برداری نمودیم تا انعکاس نور فلاش را کنترل کنیم ولی نگین های برند دارای قدرت انعکاس نور خاصی هستند. نگین زیبایی دندان : در مورد عوارض کاشت نگین دندان باید گفت در صورتی که نگین به خوبی بر روی دندان قرار گرفته باشد، به ساختارهای دندان های موجود آسیبی وارد نمی کند و عوارض و مضراتی نخواهد داشت. کاشت نگین در دندان در صورتی بدون ضرر است که توسط دندان پزشک صورت بگیرد.

نگین زیبایی دندان
تاریخ مراجعه :1394/11/09
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

نگین زیبایی دندان:

نمونه کاری که انجام شده است یک نگین کریستالی از شرکت سواروسکی است . در هنگام انجام درمان های ونیر کامپوزیت با این سفیدی ما توصیه بر نصب این گونه تزیینات را نداریم . واقعیت این است که نگین روی یک لبخند هالیودی متناسب نیست و هر چند به نظر مراجعین احترام می گذاریم ولی آن را مطرح میکنیم .  چندین بار از نماهای مختلف عکس برداری نمودیم تا انعکاس نور فلاش را کنترل کنیم ولی نگین های برند دارای قدرت انعکاس نور خاصی هستند.
نگین زیبایی دندان : در مورد عوارض کاشت نگین دندان باید گفت در صورتی که نگین به خوبی بر روی دندان قرار گرفته باشد، به ساختارهای دندان های موجود آسیبی وارد نمی کند و عوارض و مضراتی نخواهد داشت. کاشت نگین در دندان در صورتی بدون ضرر است که توسط دندان پزشک صورت بگیرد.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: نگین دندان

رنگ: ساده کریستالی

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .