ونیر کامپوزیت 1105 بازسازی طرح لبخند _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

ونیر کامپوزیت 1105 و بازسازی طرح لبخند

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ونیر کامپوزیت 1105 و بازسازی طرح لبخند" by , written on ۱۳۹۵-۰۱-۰۳

ونیر کامپوزیت 1105 و بازسازی طرح لبخند: مهم ترین ویزگی این درمان ! شخصیت بی نظیر ایشان است . همانطور که در گالری تصاویر می بینید از تصویر صورت مراجعین استفاده نکرده ام ولی منحصر به فرد بودن شخصیت ایشان و انعکاس در لبخندشان را به اشتراک گذاشتم . در مقالات سایت و تفسیر زیبایی شناسی به این نکته اشاره کرده بودم که زیباترین نوع لبخند ، لبخند رضایت است که من آن را در این چهره دیدم . ونیر کامپوزیت و بازسازی طرح لبخند برای ایشان ( ونیر کامپوزیت 1105 ) در یک روز کاری انجام گردید . ونیر کامپوزیت یک درمان بی نظیر در بازسازی طرح لبخند و اصلاح خط لبخند است ولی انعکاس زیبایی درون یک اتفاق متفاوت است . شاید این ارایه کیس ، منطبق با معیارهای علمی و مرسوم نباشد و بابت آن عذر خواهی می کنم ولی دوست داشتم یک نمونه ملموس از توضیحی که در مقالات سایت دارم در گالری داشته باشم.

ونیر کامپوزیت 1105 و بازسازی طرح لبخند
تاریخ مراجعه :1394/12/19
شماره پرونده : 1105
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

ونیر کامپوزیت 1105 و بازسازی طرح لبخند:

مهم ترین ویزگی این درمان ! شخصیت بی نظیر ایشان است . همانطور که در گالری تصاویر می بینید از تصویر صورت مراجعین استفاده نکرده ام ولی منحصر به فرد بودن شخصیت ایشان و انعکاس در لبخندشان را به اشتراک گذاشتم . در مقالات سایت و تفسیر زیبایی شناسی به این نکته اشاره کرده بودم که زیباترین نوع لبخند ، لبخند رضایت است که من آن را در این چهره دیدم . ونیر کامپوزیت و بازسازی طرح لبخند برای ایشان ( ونیر کامپوزیت 1105 ) در یک روز کاری انجام گردید . ونیر کامپوزیت یک درمان بی نظیر در بازسازی طرح لبخند و اصلاح خط لبخند است ولی انعکاس زیبایی درون یک اتفاق متفاوت است . شاید این ارایه کیس ، منطبق با معیارهای علمی و مرسوم نباشد و بابت آن عذر خواهی می کنم ولی دوست داشتم یک نمونه ملموس از توضیحی که در مقالات سایت دارم در گالری داشته باشم.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: E-bleach M

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت برزیل

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .