ونیر کامپوزیت 6364 _دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

ونیر کامپوزیت 6364

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ونیر کامپوزیت 6364" by , written on ۱۳۹۳-۱۲-۰۴

ونیر کامپوزیت 6364 خانمی که مراجعه نموده بودند از لبخند خود راضی نبودند . شغل مدیریتی ایشان حساس و لازم بود علاوه بر بازگرداندن زیبایی و جوانی که بعلت سایش دندانی کمتر از حد واقعی به نظر میرسید ،حالت ابهت ، تعلقل در صورت ایشان تداعی و حفظ گردد. در این لامینیت کامپوزیت ما از رنگ های طبیعی تری استفاده کردیم .در این شرایط مراجعه کننده خواهد توانست در مهمانی های خود و در هنگام داشتن آرایش، لبخندی زیبا و جذاب داشته باشد .ضمنا در هنگام حضور در محیط کار بعلت رنگ طبیعی تر و اندازه نسبتا مساوی سانترال ها و لترال ها جدیت و تعقل محفوظ خواهد ماند . ونیر کامپوزیت ها همواره میتوانند خواسته های ما را به بهترین نحو پاسخ دهند .برای مشاهده نمونه های دیگر مثل ونیر کامپوزیت 6364 به گالری تصاویر همین سایت بروید .

ونیر کامپوزیت 6364
تاریخ مراجعه :1392/07/27
شماره پرونده : 6364
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

ونیر کامپوزیت 6364

خانمی که مراجعه نموده بودند از لبخند خود راضی نبودند . شغل مدیریتی ایشان حساس و لازم بود علاوه بر بازگرداندن زیبایی و جوانی که بعلت سایش دندانی کمتر از حد واقعی به نظر میرسید ،حالت ابهت ، تعلقل در صورت ایشان تداعی و حفظ گردد.
در این لامینیت کامپوزیت ما از رنگ های طبیعی تری استفاده کردیم .در این شرایط مراجعه کننده خواهد توانست در مهمانی های خود و در هنگام داشتن آرایش، لبخندی زیبا و جذاب داشته باشد .ضمنا در هنگام حضور در محیط کار بعلت رنگ طبیعی تر و اندازه نسبتا مساوی سانترال ها و لترال ها جدیت و تعقل محفوظ خواهد ماند . ونیر کامپوزیت ها همواره میتوانند خواسته های ما را به بهترین نحو پاسخ دهند .برای مشاهده نمونه های دیگر مثل ونیر کامپوزیت 6364 به گالری تصاویر همین سایت بروید .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: E-bleach M

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت برزیل

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .