ونیر کامپوزیت 6448 _ دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

ونیر کامپوزیت 6448

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ونیر کامپوزیت 6448" by , written on ۱۳۹۳-۱۲-۰۴

ونیر کامپوزیت 6448 پرسلن ونیر یا کامپوزیت ونیر؟ این اولین سوالی بود که این خانم جوان مراجعه کننده برای طراحی یک خط لبخند زیبا از دندانپزشکش پرسید . سن کم ، فضای مناسب ، هزینه پایین تر و امکان ترمیم راحت تر و درخشندگی همطراز با پرسلن ها ، مزایای بود که ایشان را متقاعد نموده بود که دندانهایش را بدون تراش با لمینیت کامپوزیت زیبا تر کند. تنها نکته ای که در جلسه مشاوره مورد توافق طرفین قرار نگرفت رنگ پیشنهادی بود که دندانپزشک معتقد بود با توجه به موقعیت شغلی و عدم تمایل به درمان ونیر کامپوزیت برای فک پایین بهتر است از رنگ ملایم تری استفاده شود که مقبول واقع نشد. یکی از نقاط قابل توجه دیگر نیز این بود که ایشان در پایان جلسه درمانی تمایل داشتند که ارتفاع دندان ها به میزان زیادی کوتاه تر شود ولی طبق توافق جلسه مشاوره ده روز صبر کردند و پس از مراجعه برای جلسه کنترل ده روزه با اندکی تغییرات مورد توافق بسیار از نتایج لمینیت کامپوزیت ( ونیر کامپوزیت 6448 )  نهایی راضی و خشنود بودند.

ونیر کامپوزیت 6448
تاریخ مراجعه :1392/11/19
شماره پرونده : 6448
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

ونیر کامپوزیت 6448

پرسلن ونیر یا کامپوزیت ونیر؟

این اولین سوالی بود که این خانم جوان مراجعه کننده برای طراحی یک خط لبخند زیبا از دندانپزشکش پرسید . سن کم ، فضای مناسب ، هزینه پایین تر و امکان ترمیم راحت تر و درخشندگی همطراز با پرسلن ها ، مزایای بود که ایشان را متقاعد نموده بود که دندانهایش را بدون تراش با لمینیت کامپوزیت زیبا تر کند. تنها نکته ای که در جلسه مشاوره مورد توافق طرفین قرار نگرفت رنگ پیشنهادی بود که دندانپزشک معتقد بود با توجه به موقعیت شغلی و عدم تمایل به درمان ونیر کامپوزیت برای فک پایین بهتر است از رنگ ملایم تری استفاده شود که مقبول واقع نشد.
یکی از نقاط قابل توجه دیگر نیز این بود که ایشان در پایان جلسه درمانی تمایل داشتند که ارتفاع دندان ها به میزان زیادی کوتاه تر شود ولی طبق توافق جلسه مشاوره ده روز صبر کردند و پس از مراجعه برای جلسه کنترل ده روزه با اندکی تغییرات مورد توافق بسیار از نتایج لمینیت کامپوزیت ( ونیر کامپوزیت 6448 )  نهایی راضی و خشنود بودند.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: XL Kerr

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت ایتالیا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .